ORLĘTA – MAMRY. SPRAWDŹ WYNIK!

MECZ I RUNDY WOJEWÓDZKIEGO PUCHARU POLSKI

ORLĘTA RESZEL – MAMRY GIŻYCKO 3:2

Skład Mamr: Rafał Sosnowski, Jakub Waszkiewicz, Rafał Darda, Błażej Drężek, Tomasz Bańkowski, Jacek Rutkowski, Kamil Kamiński, Adam Bognacki, Jan Sidorowicz, Bartłomiej Zacharewicz, Krystian Wiszniewski. Rezerwowi: Karol Murawski, Maciej Pawlukiewicz, Damian Jęksa, Bartłomiej Szafran, Sebastian Żukowski, Damian Łasiński.

* Trwa przerwa. Mamry przegrywają z Orlętami 0:1 (gol z rzutu karnego w 12. minucie), od 32. minuty “Gieksa” gra w dziesiątkę po wykluczeniu Błażeja Drężka.

* 93. minuta. GOOOOL! Maciej Pawlukiewicz wyrównuje stan meczu i… sędzia gwiżdże po raz ostatni. Ostatni w regulaminowym czasie. Mamy dogrywkę.

* GOOOOL! Rafał Darda w 6. minucie dogrywki wyprowadza Mamry na prowadzenie! Brawo!

* Odpowiedź gospodarzy natychmiastowa. Dwa gole w dwie minuty! 3:2 dla Orląt.

* Koniec meczu. Przegrywamy 2:3, kończąc mecz w ósemkę po kolejnych dwóch czerwonych kartkach dla Rafała Dardy i Tomasza Bańkowskiego. Brawo za walkę, Panowie!