BANER
Mamry Giżycko

Z “JAGĄ” O 12.00!

Nie o 18.00 – jak początkowo planowano – ale w samo południe rozpocznie się towarzyskie spotkanie Mamr Giżycko z Jagiellonią Białystok, uświetniające 70-lecie obchodów klubu nad Niegocinem. Mecz – przypominamy – już w najbliższą sobotę (8 września) na stadionie MOSiR. 

Jagiellonia to jedna z najlepszych polskich drużyn w ostatnich latach, wicemistrz naszego kraju w sezonach 2016/2017 i  2017/2018, uczestnik eliminacji Ligi Europy. W trwających obecnie rozgrywkach Lotto Ekstraklasy podopieczni trenera Ireneusza Mamrota z dorobkiem 13 punktów plasują się na 4. pozycji, do liderującej Lechii Gdańsk tracąc 4 “oczka”. W minioną niedzielę “Jaga” zremisowała 1:1 w Płocku z tamtejszą Wisłą.

Bilety na mecz Mamry – Jagiellonia kosztują 10 złotych, a można je nabyć od wtorku (4 września) w biurze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Giżycku, w biurze GKS Mamry oraz na “Orliku” przy SP 7 u Marka Grochowskiego. Dochód ze sprzedaży biletów oraz z licytacji gadżetów sportowych, planowanej na stadionie, zostanie przekazany na leczenie 6-letniego giżycczanina Antosia Żochowskiego, cierpiącego na dystrofię mięśniową Duchenne’a. Zapraszamy do uczestnictwa w licytacji (do wygrania m.in. koszulka Jakuba Kochanowskiego i Karoliny Siódmiak, piłka z autografem Marcina Gortata) i do kibicowania piłkarzom obu zespołów!