BANER
Mamry Giżycko

PO PIĄTE Z RZĘDU ZWYCIĘSTWO!

W poprzednim sezonie Mamry kończyły sezon meczem z Motorem Lubawa w… Korszach. Meczem wygranym 2:0, pieczętującym wysokie czwarte miejsce w lidze. W sobotę “Gieksa” zagra z Motorem w Lubawie. Z Motorem, który po siedmiu kolejkach jest wiceliderem czwartoligowej tabeli.

Na własnym boisku w tym sezonie lubawianie jeszcze nie przegrali. Ba, nawet nie zremisowali. Wśród pokonanych przez Motor nie ma jednak ligowych potentatów – z górnej połówki tabeli zespół z Lubawy wygrał jedynie z plasującym się obecnie na 7. miejscu Jeziorakiem Iława (2:1). Dwa pozostałe komplety punktów u siebie sobotni rywal Mamr “zarobił” na czwartej od końca Tęczy Miłomłyn (1:0) i zamykającej stawkę Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie (3:1). Na wyjazdach Motor gra natomiast całkiem nieźle – z czterech meczów przywiózł 7 punktów (wygrane z Tęczą Biskupiec 2:1 i Czarnymi Olecko 2:0, remis 1:1 z MKS Korsze), jedynej porażki (0:2) doznając na inaugurację w Elblągu z liderująca i do dziś niezwyciężoną Concordią.

Każda passa ma swój kres, liczymy więc, że seria nieprzegranych Motoru u siebie zakończy się w najbliższą sobotę. Do Lubawy przyjedzie bowiem nie byle kto, ale drużyna, która nie przegrała od pięciu kolejek, a cztery ostatnie spotkania (w tym trzy wyjazdowe) zakończyła z trzema punktami! Do boju, GieKaeS! Czekamy na dobre wieści! Wynik meczu w Motor – Mamry jak zwykle będzie można śledzić na naszej stronie. Początek starcia o godz. 16.00.