BANER
Mamry Giżycko

PO GOLE I PUNKTY

Wyjazdowym meczem z rezerwami elbląskiej Olimpii rundę rewanżową rozgrywek o mistrzostwo czwartej ligi rozpoczną seniorzy giżyckich Mamr. Po trzech porażkach z rzędu i ponad pięciu godzinach gry “Gieksy” bez gola liczymy na przełamanie podopiecznych Zbigniewa Marczuka w niedzielnym starciu.

Olimpia II Elbląg zakończyła rundę jesienną na 11. miejscu (Mamry – cztery “oczka” wyżej). Najmłodszy zespół czwartej ligi zdobył 18 punktów (bramki 19:30), w piętnastu meczach odnosząc 5 zwycięstw, przegrywając 7 razy i notując 3 remisy (w tym na inaugurację w Giżycku 3:3). Na swoim terenie elblążanie wygrali cztery z ośmiu spotkań, pokonując rywali z dolnej połowy tabeli: Unię Susz 3:1, Zatokę Braniewo 1:0, Drwęcę Nowe Miasto Lubawskie 2:1 i Czarnych Olecko 4:2, a w ostatniej kolejce pierwszej rundy rezerwy Olimpii sprawiły sporą niespodziankę, bezbramkowo remisując z wyżej notowaną Tęczą Biskupiec. W niedzielne popołudnie piłkarzy Mamr czeka więc niełatwa przeprawa, ale to, że Elbląg nie jest warownią nie do zdobycia, w tym sezonie udowodnili już gracze Rominty Gołdap, MKS Korsze i Motoru Lubawa, którzy skromnie (jedną bramką), ale jednak wygrywali z Olimpią II. Warto podążyć ich śladem i odbudować nadwątlone ostatnimi porażkami morale zespołu.

Pierwszy gwizdek starcia zamykającego 16. kolejkę spotkań – w niedzielę (18 listopada) o godz. 13.00. Wynik jak zwykle będzie można śledzić na naszej stronie.