BANER
Mamry Giżycko

GŁOSUJ NA NASZYCH!

Dwóch reprezentantów Giżycka znalazło się w gronie nominowanych na “Najlepszych w roku 2018” w plebiscycie organizowanym przez Warmińsko – Mazurski Związek Piłki Nożnej w Olsztynie. Wśród wyróżnionych znaleźli się: były piłkarz Mamr, Widzewa Łódź i Legii Warszawa Łukasz Broź oraz sędzia Dawid Wiśniewski.

Z regulaminu: “We wszystkich 11 kategoriach nominowane są w sumie 24 osoby, 14 drużyn, 6 klubów, 13 firm i instytucji oraz 5 wydarzeń. Głosy można oddawać na oficjalnym profilu facebookowym W-MZPN  do środy 12 grudnia do godz. 12:00. Tak przyznane punkty będą stanowiły 50% oceny końcowej. Drugie 50% punktów przyzna kapituła złożona z Zarządu W-MZPN. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w piątek 14 grudnia 2018 roku podczas pierwszej w historii Piłkarskiej Gali W-MZPN. Nagrodą dla każdego zwycięzcy oprócz statuetki będzie voucher od firmy R-GOL na kwotę 500 zł. Najlepsze drużyny otrzymają natomiast voucher na 1 000 zł”.

Więcej informacji: www.facebook.com/wmzpn/

 

GŁOSUJ NA GIŻYCCZAN!

 

KATEGORIA: LIGOWIEC ROKU

Łukasz Broź (Śląsk Wrocław)

W letnim okienku transferowym zamienił warszawską Legię na Śląsk Wrocław. W Warszawie grał przez 5 sezonów, ale w ostatnich miesiącach nie otrzymywał zbyt wielu szans na grę i w 2018 roku wystąpił jedynie w 5 ligowych meczach warszawian. Inaczej jego sytuacja ma się we Wrocławiu, gdzie doświadczony zawodnik wystąpił w pełnym wymiarze czasowym w 10 spotkaniach Lotto Ekstraklasy. Z pewnością trener Sląska i kibice mogą być zadowoleni z transferu i postawy zawodnika z Giżycka.

 

KATEGORIA: SĘDZIA ROKU

Dawid Wiśniewski (28 lat)

Młody i perspektywiczny sędzia. W 2018 roku, po jednym sezonie spędzonym w III lidze, awansował na szczebel centralny i od sierpnia 2018 roku prowadzi mecze na poziomie II ligi. W tym roku sędziował mecze na boiskach w Siedlcach, Katowicach i Stalowej Woli. Został również wyznaczony do sędziowania bardzo wymagającego meczu w ramach 1/16 Pucharu Polski pomiędzy GKS Bełchatów a ekstraklasową Miedzią Legnica.