BANER
Mamry Giżycko

BLAUGRANA NADAL BEZ STRAT

W drugiej kolejce ligi amatorskiej szóstek rozegrano tylko dwa mecze. Na prowadzeniu umocniła się broniąca tytułu Blaugrana, która jest jedyną drużyną z kompletem punktów i czystym kontem po stronie strat. Organizatorem zmagań jest Giżycki Klub Sportowy “Mamry”. 

Po wysokiej inauguracyjnej wygranej z Huraganem (7:0) giżycka Barca w środę była nieco mniej skuteczna, ale trzeba przyznać,  że 4:0 z pozezdrzańskimi Amatorsami też robi wrażenie. W drugim spotkaniu swoje pierwsze w sezonie punkty (po jednym) zdobyli piłkarze Drink Teamu i Huragana. Mecz Oleńki z Błękitnymi został przełożony na prośbę tych ostatnich.

 

WYNIKI 2. KOLEJKI

BLAUGRANA – AMATORS POZEZDRZE 4:0

Bramki: Maciej Kudyk, Krzysztof Koleśnik, Michał Sadłos i Jakub Perkowski.

DRINK TEAM – HURAGAN 2:2

Bramki dla Drink Teamu: Michał Makarzec i Daniel Łydziński; dla Huragana: Dawid Łaban i Rafał Skrocki.

 

W tabeli prowadzi Blaugrana (6 punktów, bramki 11:0) przed Oleńką i Błękitnymi (po 3 pkt). Stawkę zamyka Amators Pozezdrze (0 pkt). Pełna tabela – na stronie mosir.gizycko.pl. Na czele klasyfikacji strzelców znajduje się Maciej Kudyk z Blaugrany, który dotychczas zdobył 5 bramek. Kolejne miejsca zajmują autorzy 2 trafień: Tomasz Osieczko, Tomasz Rucki (obaj Oleńka), Michał Sadłos i Krzysztof Koleśnik (obaj Blaugrana).

 

DRUGA KOLEJKA W OBIEKTYWIE