SPARING NA SZÓSTKĘ

Ech, gdyby to już była liga… W pierwszym sparingu przed rozpoczynającym się w sierpniu sezonem Mamry Giżycko rozgromiły w Olecku miejscowych Czarnych 6:0.

Pierwsza połowa nie zapowiadała okazałego zwycięstwa gości – do przerwy żadnemu z zespołów nie udało się bowiem pokonać golkipera rywali. W drugiej odsłonie podopieczni trenera Karola Lemechy “rozstrzelali” jednak gospodarzy, a łupem bramkowym podzielili się: Maciej Pawlukiewicz, Michał Świderski, Mariusz Rutkowski, Damian Jęksa, Jacek Rutkowski i Krystian Sadocha. Oprócz strzelców goli barwy “Gieksy” reprezentowali: Arkadiusz Dziczek, Adam Bognacki, Tomasz Bańkowski, Błażej Drężek, Mateusz Szczerba, Filip Rusiak, Paweł Dymiński, Krystian Wiszniewski, Kacper Skrobisz i Damian Łasiński.