BANER
Mamry Giżycko

JUŻ TRZY GODZINY CZEKAMY NA GOLA

Drużyna MKS Korsze wygrała ostatnie trzy ligowe mecze i z całą pewnością nie myśli o przerwaniu zwycięskiej serii. Z kolei Mamry po dwóch porażkach z rzędu z całą pewnością myślą o pierwszych od 28 września punktach i… golach. Mecz Mamry – MKS Korsze już w najbliższą sobotę (19 października) o godz. 15.00 na stadionie w Giżycku. 

Po jedenastu kolejkach nasza “Gieksa” z 19 punktami na koncie plasuje się na 6. pozycji, a jej sobotni rywal klasyfikowany jest o trzy “oczka” niżej z dorobkiem 15 punktów. Korszanom – jak wspomnieliśmy na wstępie – wiedzie się ostatnio znakomicie (trzy zwycięstwa), choć z drugiej strony Zatoka Braniewo, Tęcza Biskupiec i Olimpia II Elbląg (bez drugoligowych wzmocnień) to rywale, którzy w tym sezonie częściej dostarczają radości kibicom drużyn przeciwnych niż własnym sympatykom. Co ciekawe, te trzy zwycięstwa są jedynymi wygranymi MKS wywalczonymi jesienią na boisku. Czwarty komplet punktów najbliższy rywal Mamr zdobył “przy zielonym stoliku” (po pamiętnym meczu z Mazurem Ełk, w którym na murawie przez dłuższą chwilę przebywało 12 zawodników z Ełku). Z czołówką tegorocznej ligi korszanie aż tak miłych wspomnień nie mają (przegrane z Mrągowią Mrągowo i GKS Wikielec po 1:3), podobnie jak ze starć z niektórymi czwartoligowymi przeciętniakami (2:4 z Pisą Barczewo, 1:3 z Warmią Olsztyn, 1:1 z Granicą Kętrzyn). Reasumując: MKS to solidna drużyna, ale wydaje się jednak, że przed sobotnim starciem więcej atutów dzierżą w dłoniach gospodarze, czyli piłkarze Mamr. Jeśli podopieczni trenera Karola Lemechy wrócą do grania z pierwszej części sezonu, a dobrą grę poprą skutecznością pod bramką rywali, to trzy punkty zostaną nad Niegocinem. Czekamy na zwycięstwo i na gole, w strzelaniu których nasz zespół urządził sobie ostatnio dość długą – bo trwającą już trzy godziny – przerwę. Pierwszy gwizdek w sobotę o godz. 15.00, wynik na żywo jak zwykle będzie można śledzić na naszej stronie.

Z OSTATNIEJ CHWILI:

Mecz będzie transmitowany w internecie. Jeśli nie możecie Państwo przybyć na stadion, śledźcie stronę mamrygizycko.pl w sobotę od godz. 15.00.