BENIAMINEK NA PRZEŁAMANIE

Polonia po dwóch czy Mamry po czterech z rzędu porażkach? Który zespół przerwie w sobotę fatalną passę? Ze statystyk wynika, że na remis nie ma co stawiać. Wszystko przez polonistów, którzy w tym sezonie albo wygrywają, albo przegrywają.

Beniaminek z Lidzbarka Warmińskiego bardzo dzielnie radzi sobie na czwartoligowych sezonach. Trzeba otwarcie powiedzieć, że szóste miejsce i 21 punktów po trzynastu kolejkach to efekt bardzo udanego początku sezonu – w pierwszych sześciu kolejkach zespół z Lidzbarka Warmińskiego wygrał bowiem aż pięć spotkań (uległ jedynie rezerwom Stomilu). Od połowy września sobotni rywal “Gieksy” gra jednak w kratkę. Po trzech porażkach przyszły dwa zwycięstwa i znowu dwie porażki. Co ciekawe – Polonia jako jedna z ośmiu drużyn ma niekorzystny bilans bramkowy (17-22), co zawdzięcza głównie występom na wyjazdach, na których zdobyła tylko 6 goli, tracąc ich aż 11. Niestabilna forma przeciwnika jest niewątpliwie pocieszającą wiadomością dla piłkarzy Mamr, którzy muszą w końcu przerwać czarną serię i po czterech kolejnych przegranych dopisać do swojego dorobku jakże potrzebny komplet “oczek”. Liczymy, że przełamanie gospodarzy nastąpi w sobotnie popołudnie. Zapraszamy na stadion MOSiR w sobotę (2 listopada) o godz. 13.30. Wynik na żywo można będzie śledzić na naszej stronie.