BANER
Mamry Giżycko

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Jeden procent stanowi małą cząstkę podatku dochodowego, który i tak trafia do kasy skarbu państwa. Oznacza to, że nie musimy sięgać do własnej kieszeni po pieniądze – w praktyce wskazujemy jedynie konkretny cel zagospodarowania części środków finansowych. A co za tym idzie, wcielasz ideę społeczeństwa obywatelskiego w życie. Warto pamiętać, że procedura przekazania 1% powstała m.in. po to, by zachęcić Nas do dobroczynności.

Efekt? Nawet jeśli twój 1% wydaje się znikomą kwotą, w połączeniu z innymi ma wielką moc. Pieniądze z tytułu 1% po pierwsze, nigdy nie trafiają w próżnię, po drugie, są jednym z źródeł dofinansowania dla Naszego Klubu .

Zachęcamy do przekazania 1% podatku   na działalność statutową Waszego Klubu GKS MAMRY.
Jak przekazać 1% podatku ?
1. Złożysz zeznanie podatkowe w swoim Urzędzie Skarbowym.
2. W odpowiednich rubrykach swojego zeznania podatkowego podasz następujące dane:.
– numer KRS 0000086043
dopisek “GKS MAMRY GIŻYCKO”

DZIĘKUJEMY!!! I ZAPRASZAMY NA BOISKO ABY KIBICOWAĆ NASZYM ZAWODNIKOM