BANER
Mamry Giżycko

Pierwszy tydzień już za nami…….

Za nami już nawet prawie dwa tygodnie okresu przygotowawczego pierwszej drużyny GKS MAMRY.
W minionym tygodniu drużyna pod wodzą Przemysława ŁAPIŃSKIEGO przechodziła testy, to w tym tygodniu odbyły się zajęcia treningowe na hali sportowej (dwa razy na siłowni w tym także małe gry z piłką ) oraz dwa razy na powietrzu a cały tydzień zakończy się pierwszym meczem sparingowym . Jak już było wiadomo wcześniej pierwszym sparing partnerem będzie drużna Pisy BARCZEWO a zawody odbędą się w sobotę  na obiekcie w Mrągowie o godzinie 13.00 . SERDECZNIE ZAPRASZAMY KIBICÓW!!!!.

Trenują wszyscy zawodnicy , których wymieniałem w poprzednim artykule wspierani przez zawodników juniora m.in. Krzysztofem MASTYKĄ , Adrianem KUCHARSKIM , Krystianem SADOCHĄ , Kacprem SKROBISZEM( w tym tygodniu nieobecnym) a do pełni szczęścia brakuje tylko Jacka RUTKOWSKIEGO – wojskowa służba przygotowawcza w jednostce wojskowej w Węgorzewie i Błażeja DRĘŻKA – kurs językowy w Poznaniu. Jacek wróci do treningów z drużyną dopiero w ostatnim tygodniu lutego a Błażej już od początku następnego miesiąca .

W ostatnim tygodniu stycznia drużyna odbędzie trzy treningi , dwa na hali (siłownia) i jeden na orliku. Całość treningową tygodnia zakończymy udziałem w turnieju piłkarskim (sobota ) w Sępopolu, w którym  oprócz MAMROWCÓW   wystąpią : drużyna KKS Granica KĘTRZYN, Victorii BARTOSZYCE oraz gospodarz Łyna SĘPOPOL.

W następnym artykule przeczytacie Państwo o pierwszym sparingu  i o dyspozycji Naszych zawodników.