BANER
Mamry Giżycko

SPARING.PIERWSZY MECZ KONTROLNY ZA NAMI

  GKS MAMRY pierwszy sparing mają już za sobą – Nasza drużyna wygrała z inna drużynę 4 Ligi WMZPN  Pisą BARCZEWO 3-1 .

W drużynie MAMR wystąpili (I połowa): MURAWSKI Karol – ŚWIDERSKI Michał, BOGNACKI Adam, DARDA Rafał, KUCHARSKI Adrian, RUTKOWSKI Mariusz , PAWLUKIEWICZ Maciej, ADAMIEC Paweł, WISZNIEWSKI Krystian, zawodnik testowany, SADOCHA Krystian.

Drugą połowę rozpoczęliśmy w składzie : MURAWSKI Karol – ŚWIDERSKI Michał (PAWLUKIEWICZ Maciej), BOGNACKI Adam (WISZNIEWSKI Krystian ), DARDA Rafał, KUCHARSKI Adrian, RUTKOWSKI Mariusz , RUSIAK Filip, ADAMIEC Paweł (zawodnik testowany) , WASZCZYN Michał, GULBIERZ Radosław, DYMIŃSKI Paweł.

GKS MAMRY – PISA BARCZEWO 3-1

Bramki dla Naszej drużyny zdobyli: ŚWIDERSKI Michał, RUSIAK Filip, zawodnik testowany.

W następnym artykule szczegóły meczu.