BANER
Mamry Giżycko

SPARING CZWARTOLIGOWCÓW

Tak jak zapowiadaliśmy we wcześniejszych wpisach dziś odbył się kolejny (szósty) sparing drużyny z nad Niegocina. Do konfrontacji boiskowej przystąpiło dwóch czwartoligowców naszej ligi. Ci co przyszli na mecz GKS MAMRY i miejscowym MKS MRĄGOVIA  prowadzonym przez Mariusza NIEDZIÓŁKĘ  (notabene byłym trenerem MAMROWCÓW  kilka lat wstecz ) zobaczyli niezłe spotkanie piłkarskie z dużą ilością goli. Trener Przemysław ŁAPIŃSKI dziś dysponował okrojoną ilością zawodników ze względu na nieuniknione w tej dyscyplinie sportowej kontuzje (Kacper SKROBISZ, Adrian KUCHARSKI, Michał ŚWIDERSKI, Krystian SADOCHA, Błażej DRĘŻEK) oraz wykonywanie obowiązków służbowych (Damian JĘKSA, Jacek RUTKOWSKI).

MKS MRĄGOVIA – GKS MAMRY 3-3 (2-2)

17 min. – Krystian WISZNIEWSKI

30 min. – zawodnik testowany

65 min. Mateusz SKONIECZKA

Drużyna MAMR bramki straciła w 23 min, 42 min, 89 min.

Składy:

Karol MURAWSKI (Arkadiusz DZICZEK)- Filip RUSIAK, Adam BOGNACKI, Rafał DARDA, Tomasz BAŃKOWSKI, Mariusz RUTKOWSKI (Maciej PAWLUKIEWICZ), Mateusz SKONIECZKA, Krystian WISZNIEWSKI, Paweł ADAMIEC, Radosław GULBIERZ (Paweł DYMIŃSKI), zawodnik testowany (Łukasz WILGOCKI).

“Kolejna gra kontrolna za nami, już druga w przeciągu trzech dni .Widać jeszcze po  zawodnikach że mają treningi w nogach, ale stopniowo zaczniemy zmniejszać obciążenia i zwiększać prędkość w graniu. Z różnych przyczyn nie mogłem skorzystać dzisiaj aż z siedmiu zawodników.Jak byśmy wykorzystali przynajmniej połowę sytuacji bramkowych wynik byłby korzystniejszy, jednak teraz nie jest to najważniejsze. Bramki straciliśmy po indywidualnych błędach, które musimy wyeliminować. Mogło mieć wpływ na to nasze eksperymentalne ustawienie linii obrony, ale nie zwalnia to zawodników z zachowania pełnej koncentracji i dostosowania się do sytuacji  na boisku, bo bywa  różnie.Ważne że wszyscy wkładają serce w to co robią i razem podążamy w jednym kierunku  ” – tak ocenił ten sparing trener Przemysław ŁAPIŃSKI.

Następny mecz kontrolny 22.02.2020 godz. 12.00 w Ełku z MKS MAZUR EŁK.

M.G