MKS MAZUR EŁK kolejnym sparingpartnerem

W siódmym meczu kontrolnym rozegranym przed startem rundy wiosennej obecnego sezonu, piłkarze GKS MAMR pokonali MKS MAZUR Ełk. Trener Przemysław ŁAPIŃSKI wystawił w drużynie MAMR  do doświadczonych i ogranych zawodników giżycką młodzież , która z pewnością na wiosnę będzie dużym wzmocnieniem pierwszej drużyny.

W pierwszej połowie mecz na remis ( i tak było w bramkach),  oba zespoły nie stworzyły sobie zbyt wielu konkretnych sytuacji w polu karnym przeciwnika. Zdecydowanie więcej okazji oglądaliśmy po przerwie.Ostatnie słowo w tym sparingu należało jednak do MAMR.

GKS MAMRY – MKS MAZUR 3-2 (1-1)

16 min. Rafał DARDA

50 min . Paweł DYMIŃSKI

60 min. Mateusz SKONIECZKA

drużyna MAZURA strzeliła bramki w 7 i 73 min.

Skład MAMR:

Karol MURAWSKI (Arkadiusz DZICZEK)- Filip RUSIAK , Adam BOGNACKI (Paweł ADAMIEC) , Rafał DARDA, Adrian KUCHARSKI (Błażej DRĘŻEK),Tomasz BAŃKOWSKI, Mariusz RUTKOWSKI  , Mateusz SKONIECZKA(Maciej PAWLUKIEWICZ), Krystian WISZNIEWSKI, Michał ŚWIDERSKI,  Paweł DYMIŃSKI (Łukasz WILGOCKI).

Kolejny mecz kontrolny giżyccy piłkarze rozegrają w najbliższą środę, 26 lutego o godz. 18:00, a ich przeciwnikiem będzie drużyna z ligi okręgowej, VĘGORIA Węgorzewo. Spotkanie odbędzie się w WĘGORZEWIE (boisko w centrum miasta).