BANER
Mamry Giżycko

W dziewiątym meczu kontrolnym 9-0

Już za nami dziewiąty sparing w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej . Nic dodać nic ująć , wynik mówi za siebie. Mamry pokonały TĘCZE Biskupiec 9-0.

GKS MAMRY – BKS TĘCZA 9-0

Strzelcy bramek: 17 i 22 min. SKONIECZKA Mateusz, 30 min. WISZNIEWSKI Krystian, 33 min. DARDA Rafał, 34 min. RUSIAK Filip, 37 min. DRAŻBA Paweł, 48 min. DYMIŃSKI Paweł, 51 min. PAWLUKIEWICZ Maciej, 87 min. SADOCHA Krystian.

Skład GKS MAMRY:

I połowa : Karol MURAWSKI- Filip RUSIAK , Rafał DARDA, Adrian KUCHARSKI ,Tomasz BAŃKOWSKI, Mariusz RUTKOWSKI ,Paweł ADAMIEC , Mateusz SKONIECZKA,  Michał ŚWIDERSKI, Krystian WISZNIEWSKI , Paweł DRAŻBA.

II połowa: Karol MURAWSKI- Błażej DRĘŻEK, zawodnik testowany, Adam BOGNACKI ,  Radosław GULBIERZ , Paweł DYMIŃSKI, Krystian SADOCHA , Pawlukiewicz MACIEJ, Paweł ADAMIEC, Adrian KUCHARSKI ,  Jacek RUTKOWSKI .

Trener MAMR o meczu: “Ogólnie jesteśmy zadowoleni z kolejnej gry kontrolnej. Cieszy ilość zdobytych bramek i cieszy to że zachowaliśmy czyste konto. Zaangażowanie zawodników i chęć gry w piłkę też jest na wysokim poziomie. Fajnie, że praca wykonana na treningach przynosi efekt. Z gry jestem zadowolony bo przez coraz większą część meczu realizujemy to co sobie zakładamy. Jest jeszcze kilka rzeczy do poprawienia ale z pewnością na pierwszy mecz rundy wiosennej będziemy gotowi w stu procentach. Z niecierpliwością czekamy , aż pogoda pozwoli wejść na nasze boisko. Póki co pracujemy dalej i skupiamy się na treningu”.

Za tydzień w sobotę 15.03.2020r godz. 13.00 (w Mrągowie) ostatni sparing naszej drużyny w okresie przygotowawczym  także z czwartoligowcem z  MKS Korsze.

M.G.