BANER
Mamry Giżycko

Nadzwyczajne posiedzenie Zarządu PZPN w sprawie koronawirusa

W trakcie dnia Premier RP Mateusz Morawiecki poinformował, że szkoły, żłobki i przedszkola zostaną zamknięte na dwa tygodnie, od poniedziałku. Rządzący zalecają jednak by dzieci już w czwartek zostały w domu.

W związku w powyższym decyzją Prezydium Zarządu WMZPN z dnia 11 marca 2020 roku zostaje wstrzymane rozpoczęcie rozgrywek rundy wiosennej wszystkich szczebli i kategorii wiekowych WMZPN, zaplanowane na najbliższy weekend – 14/15 marca 2020 roku. W ten weekend miały ruszyć rozgrywki B1 Junior Młodszy “ProTrainUP Ekstraklasy” oraz C1 Trampkarz “ProTrainUp Ekstraklasy”, a także miały zostać rozegrane awansem dwa mecze D1 Młodzik “ProTainUp Ekstraklasy”. Mecze te zostają odwołane.

“Jednocześnie, w obecnej sytuacji, rekomendujemy wszystkim klubom zawieszenie treningów drużyn wszystkich szczebli rozgrywkowych i kategorii wiekowych, tj. seniorskich, młodzieżowych i dziecięcych.”

W tej sytuacji PZPN zwrócił się do Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej o wstrzymanie rozpoczęcia rozgrywek rundy wiosennej wszystkich szczebli i kategorii wiekowych, zaplanowanego na najbliższy weekend – 14/15 marca 2020 roku.”

Zobacz komunikat:

http://wmzpn.pl/?p=10957

W związku z powyższym Zarząd i sztab szkoleniowy  MAMR podjął decyzję że nie odbędzie się ostatni mecz sparingowy pomiędzy GKS MAMRY a MKS KORSZE zaplanowany na najbliższą sobotę o godz. 13.00 w Mrągowie.

M.G.