BANER
Mamry Giżycko

“Zostań w domu” – Jak przetrwać w ten trudny okres

Na nasze życie w dramatyczny sposób wpłynął szalejący na świecie koronawirus SARS-CoV-2 wywołujący COVID-19.  Szczególnie ważne jest więc to, aby być zdrowym i bezpiecznym razem ze swoimi bliskimi i ograniczyć wychodzenie z domu do niezbędnego minimum. Mimo szalejącego wirusa, Ziemia nadal się kręci, słońce wciąż wschodzi każdego ranka, praca i kształcenie muszą być kontynuowane. Na szczęście, w dzisiejszych czasach, dzięki technologii, możemy pracować i uczyć się z domu, dlatego Zarząd MAMR zachęca wszystkich do pozostania w domu i unikania niepotrzebnego przemieszczania się. Zamiast tego, pracuj zdalnie, ucz się online, lub po prostu zostań w domu.
WMZPN dodatkowo stara się pomóc Państwu przetrwać ten trudny czas podpowiadając, co związanego z piłką można rozbić w czasie kwarantanny.
I tak związek przygotował materiały dla:
– wszystkich sympatyków piłki nożnej ->  <http://wmzpn.pl/?p=10994>
Ponadto,WMZPN dostosowując się do tego , że musimy zostać w domach, zorganizował internetowy turniej w grę komputerową FIFA 20 “WMZPN ONLINE CUP”, w którym wzięło udział aż 422 graczy z całego województwa! ->
M.G.