BANER
Mamry Giżycko

Zabiegi konserwacyjne boisk

Boiska „prawie” gotowe do rozgrywek

Wszyscy z utęsknieniem czekają na wznowienie rozgrywek piłkarskich w kraju. Ze względu na panującą pandemię, przygotowania do walki o punkty zostały „zawieszone” do odwołania.

Zarząd i sztab trenerski analizują co można poprawić w funkcjonowaniu drużyny, a zawodnicy pracują indywidualnie, aby jak najefektywniej wykorzystać wymuszoną przerwę w przygotowaniach. Wykorzystując zaistniałą sytuacje, podjęto działania mające na celu „obudzenie murawy” na boiskach stadionu miejskiego w Giżycku. Zarówno główna płyta boiska, jak i boisko treningowe zostały poddane zabiegom pielęgnacyjnym. Już po kilku dniach od zawieszenia treningów rozpoczęto prace na murawie i stopniowo „wybudzano boiska z zimowego snu”. Od około miesiąca wykonano mnóstwo specjalistycznych zabiegów, które pozwalają nacieszyć oczy i choć odrobinę zapomnieć w tym jakże trudnym okresie. Miejmy nadzieję, że niedługo wszystko się unormuje i zawodnicy Gieksy będą mogli wznowić treningi i rozpocząć rozgrywki na płycie boiska, bo widząc tak perfekcyjnie przygotowaną murawę… aż żal nie skorzystać.

P.S. Warto nadmienić, iż w trakcie trwania wszystkich prac na murawie stosowano się do wszystkich wytycznych odnośnie bezpieczeństwa i przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID -19….odstęp minimum 2 metry i maksymalnie 2 osoby.

Zadowoleni z wykonanych prac z przyjemnością polecamy zabiegi wykonane przez Janusza Sygnowskiego oraz Marka Grochowskiego.

tel. 502 366 608, 609 501 772

e-mail: Sygro@wp.pl