BANER
Mamry Giżycko

Kolejny sparing. Dwie różne połowy.

Wczoraj drużyna GKS MAMRY rozegrała kolejny sparing a przeciwnikiem była drużyna ROMINTY Gołdap. W pierwszej odsłonie meczu piłkarze Mamr  przede wszystkim przewyższali dojrzałością  i wykorzystali swoje walory ofensywne (co efektem była liczba goli – 5), druga była już zdecydowanie inna. W drugiej połowie gra się wyrównała ale bramki już zdobywali tylko Gospodarze.

MKS ROMINTA – GKS MAMRY 2-5

Bramki: Mateusz Skonieczka ⚽️⚽️, Krystian Sadocha⚽️,Mariusz Rutkowski⚽️,  Paweł Drażba⚽️

Skład drużyny MAMR : zawodnik testowany (MASTYKA – junior), CHOLEWIŃSKI (RUTKOWSKI J),  DRĘŻEK ( DARDA), KUCHARSKI – junior, RUSIAK (JĘKSA) , RUTKOWSKI M. (BOGNACKI), ADAMIEC ( SKROBISZ – junior), SADOCHA , DRAŻBA ( WISZNIEWSKI) , SKONIECZKA ,PAWLUKIEWICZ  .

O meczu Trener Przemysła Łapiński:Dzisiejsza gra kontrolna miała dwa oblicza. W pierwszej połowie mieliśmy pełną kontrole boiskowych wydarzeń. Dyktowaliśmy warunki na boisku i stwarzaliśmy dużo dogodnych sytuacji. Zbliżyliśmy się do tego, jak planujemy grać i czego będziemy od siebie wymagać. Natomiast w drugiej połowie po roszadach w składzie gra się nieco wyrównała. Wiadomo, że wychodząc na drugą połowę przy takim wyniku, czujność zawodników jest uśpiona, ale musimy pamiętać, że mecz trwa 90 minut i przez cały ten czas musimy być skoncentrowani na grze. Oczywiście nikomu nie odmawiam zaangażowania bo to u wszystkich jest na bardzo wysokim poziomie. Niektórzy jeszcze wole walki muszą poprzeć lepszą jakością na boisku, ale o to jestem spokojny, bo praca jaką wykonują zawodnicy na treningach nie pozwala wątpić, że tak się stanie. Do pierwszego meczu ligowego zostały nam dwie gry kontrolne + runda wstępna Pucharu Polski, w którym również chcemy się dobrze zaprezentować, więc powoli skuteczność w działaniach boiskowych musi być co raz większa. Oczywiście jeszcze jest nad czym pracować i z pewnością pozostały czas odpowiednio wykorzystamy”.

W najbliższa sobotę zagramy w Giżycku z drużną IV ligi TĘCZĄ Biskupiec  . Kibiców serdecznie zapraszamy.

M.G.