Zwycięstwo w WPP

Aż 10 bramek padło w meczu w pierwszej rundzie Wojewódzkiego Pucharu Polski, GKS MAMRY wygrały z drużyna MKS Ruciane- Nida . Do przerwy GieKSa wygrywała 6-0, po zmianie stron i roszadach kadrowych Mamry dołożyli kolejne trafienia. Spotkanie to oprócz tego że było meczem pucharowym ale i za razem ostatnim sprawdzianem Naszej drużyny przed rozgrywkami o mistrzostwo forBET IV ligi sezonu 2020/21. Od pierwszego gwizdka mecz układał się pod dyktando Gości a wynik był nie zagrożony.

MKS RUCIANE – NIDA – GKS MAMRY 0-10

Bramki zdobywali:

24 min karny RUTKOWSKI

26 min. GULBIERZ (RUTKOWSKI)

33 min SKONIECZKA

37 min RUTKOWSKI (RUSIAK)

41 min RUSIAK

43 min GULBIERZ

50 min. RUSIAK (ADAMIEC)

61 min DYMINSKI

85 min CHOLEWIŃSKI (RUSIAK)

90 min karny DYMINSKI

Skład MAMR: MURAWSKI (65 min. MASTYKA) – RUSIAK, KUCHARSKI, DARDA (46. min. DRĘŻEK) ,BAŃKOWSKI, SKONIECZKA ( 65 min. CHOLEWIŃSKI), GULBIERZ (65 min. ŚWIDERSKI), RUTKOWSKI M.( 46 min BOGNACKI),ADAMIEC, DRAŻBA ( 65 min. SADOCHA), WISZNIEWSKI 46 min. DYMIŃSKI),