ZACZĘLIŚMY OD ZWYCIĘSTWA NA TRUDNYM TERENIE

Długo czekaliśmy na wznowienie rozgrywek i w końcu ruszyliśmy. Podopieczni trenera Przemysława ŁAPIŃSKIEGO  rywalizację zaczęli  bardzo ofensywnie. Już w pierwszych minutach pod bramką rywali nie brakowało sytuacji, które elektryzowały iławską  publiczność. Wynik spotkania otworzył  w 45 minucie Paweł ADAMIEC. który po dograniu piłki przez Tomasza BAŃKOWSKIEGO wykorzystał pewnie okazję do objęcia prowadzenia przez gości.

W drugiej połowie meczu to gospodarze ruszyli do ataku na bramkę giżycczan ale to Mamrowcy w 61 min. po przepięknej akcji podwyższyli wynik na 0-2 a strzelcem został Michał ŚWIDERSKI. Emocje się dopiero zaczęły gdy po dwóch bramkach gospodarzy na tablicy wyników było już 2-2 .  Dalej wynik był otwarty tak do 80 min gdy został sfaulowany w polu karnym gospodarzy Damian MAZUROWSKI co musiało być zakwalifikowane przez sędziego jako rzut karny. Szczęśliwym wykonawcą  (nie bez małego szczęścia) został Paweł DRAŻBA. Sędzia jeszcze przedłużył zawody o 5 min. ale już wynik meczu się nie zmienił.

ITS Jeziorak – GKS Mamry  2-3

Skład GKS MAMRY : MURAWSKI- DRĘŻEK ,KUCHARSKI, RUSIAK (55 min  ŚWIDERSKI), BAŃKOWSKI, GULBIERZ  (68 min MAZUROWSKI), RUTKOWSKIM. (88 min. WASZCZYN), SKONIECZKA  ( 75 min DYMIŃSKI), ADAMIEC (min 60 BOGNACKI), DRAŻBA, WISZNIEWSKI (82 min. SADOCHA).

Rezerwa : BEBŁOWSKI

Żółte kartki:  Drężek, Drażba, Bognacki, Dymiński (Mamry)

Strzelcy bramek dla GieKSy:

45 min 0-1 ADAMIEC (BAŃKOWSKI)

61 min 0-2 ŚWIDERSKI (DRAŻBA)

81 min 2-3 karny  DRAŻBA

Gratulacje dla Naszych zawodników.

W środę II kolejka a mecz już w Giżycku o 17.00 z beniaminkiem OLIMPIA Olsztynek. Serdecznie zapraszamy Kibiców

Poniżej podaje link do strony z telekonferencji pomeczowej.