BANER
Mamry Giżycko

OSTRA LEKCJA PIŁKI NOŻNEJ DLA BENIAMINKA

Pierwszy mecz jako gospodarz MAMRY w nowym sezonie forBET IV ligi  zagrali z beniaminkiem OLIMPIĄ Olsztynek. Na pewno kibice byli zadowoleni z wyniku i gry Naszych zawodników. Już po pierwszej połowie (i to chyba ona zadecydowała o tak wysokim zwycięstwie) GieKSA wygrywała 5-0 a przeciwnik nie stworzył  dogodnej sobie sytuacji bramkowej.

GKS MAMRY- MKS OLIMPIA 8-0 (5-0)

Strzelcy bramek: SKONIECZKA -1, GULBIERZ -2, WISZNIEWSKI – 2, ŚWIDERSKI – 1, RUSIAK -2

Skład MAMR: MURAWSKI – DARDA, KUCHARSKI, BAŃKOWSKI (73 min. WOJCIECHOWSKI), ŚWIDERSKI (63 min. WASZCZYN), GULBIERZ (28 min RUSIAK), SKONIECZKA, RUTKOWSKI, ADAMIEC (80 min DRĘŻEK), DRAŻBA 46 min. MAZUROWSKI), WISZNIEWSKI (55 min BOGNACKI)

Rezerwa: BEBŁOWSKI

O meczu Przemysław ŁAPIŃSKI: “Dzisiejszy mecz był zupełnie inny, niż spotkanie w 1 kolejce w Iławie. Spodziewaliśmy się tego, wiec i założenia na mecz były inne. Już w 7 minucie prowadziliśmy 2:0. Mimo wielu obaw „ludzi” z zewnątrz, że możemy zlekceważyć  przeciwnika, podeszliśmy do spotkania w 100% skoncentrowani, a zawodnicy potwierdzili swój profesjonalizm..to buduje. Mecz był w naszym wykonaniu dobry, mimo wielu niewykorzystanych sytuacji zdobyliśmy 8 bramek. Wydawało by się, że przy takim wyniku błędów było niewiele, jednak zarówno ja jak i moi zawodnicy jesteśmy świadomi, że zawsze coś można zrobić lepiej, szybciej, efektywniej. Już w niedziele kolejny mecz w Korszach z MKS Korsze. W czwartek czeka nas krótka regeneracja i przygotowania do następnego meczu. Mam nadzieję, że uda się przywieźć punkty do Giżycka.”

W niedzielę MAMRY w III kolejce zagrają  w Korszach z miejscowym MKS-em, który w II kolejce pokonał na wyjeździe także MKS ale Ełcki 1-0. Zawodnikom życzymy kontynuacji zwycięskiej passy.

PS: Przypominamy że 7 sierpnia (piątek) godz. 18.15 odbędzie się Sprawozdawczo Wyborcze Zebranie Członków GKS MAMRY. Członków oraz sympatyków  NASZEGO klubu serdecznie zapraszamy.

M.G