BANER
Mamry Giżycko

OBÓZ DOCHODZENIOWY MŁODZIKÓW GKS MAMRY 10-14.08.2020

W piątek (14.08.2020) zakończył się dochodzeniowy obóz piłkarski na obiektach sportowych Giżycka, w którym wzięli udział Młodzicy z Akademii Piłkarskiej Mamry Giżycko. Młodzi piłkarze zostali podzieleni na dwie grupy. Młodzik I – rocznik 2008 ; Młodzik II – rocznik 2009-2010.Celem zgrupowania oprócz treningów kształtujących umiejętności piłkarskie była zabawa i integracja.
Przez cały obóz chłopcy pracowali bardzo intensywnie.W ciągu 5 dni zawodnicy korzystali z infrastruktury MOSiR oraz COS OPO w Giżycku. Od rana młodzi piłkarze odbywali rozruch poranny wraz z ćwiczeniami czucia piłki, gimnastyką i sprawnością ogólną. Po doładowaniu akumulatorów na śniadaniu w COS OPO doskonaliliśmy umiejętności techniczne oraz motoryczne na boisku piłkarskim. Zaraz po nich odbywały się zajęcia integrujące grupę, często łączone z zajęciami piłkarskimi (pobyt w parku linowym, ściana wspinaczkowa, gry i zabawy z piłkami BUBBLE FOOTBALL, Laser Tag ). Przed obiadem chłopcy korzystali z kąpieliska gdzie mogli się zrelaksować oraz odprężyć, kształtując siłę i wytrzymałość ( zajęcia na piasku i w wodzie). Po zasłużonym obiedzie przychodziła pora na odpoczynek i … drugi trening popołudniowy ( mecz kontrolny ). W ostatnim dniu obozu udaliśmy się do Ełku, gdzie odbyliśmy trening oraz dwie gry kontrolne. Pobyt w Ełku zakończyliśmy wspólna pizzą oraz zabawą w klubie LASER TAG C4 ( wojna laserów, tenis stołowy, bilard, piłkarzyki, gra w FIFA, cymbergaj, sprawność koszykarza – niezapomniana przygoda).Podczas trwania obozu każda z grup rozegrała po dwie gry kontrolne.
Zawodnicy znakomicie się bawili i mieli okazję aby bliżej się poznać. W ciągu tygodnia trenerom udało się wykonać pracę, na którą normalnie poświęciliby ponad miesiąc.Grupy Młodzików odbyły łącznie – ponad 15 godzin treningów + gry kontrolne oraz zajęcia ogólnie usprawniające/ integrujące grupę.
Podziękowanie:
Zawodnikom dziękujemy za zaangażowanie na treningach, walkę podczas gier kontrolnych, dobry humor przy grach, zabawach, dobre zachowanie i wspólnie spędzony czas. Rodzicom za zaufanie.

P.S.: Niedługo ruszają zapisy na obóz zimowy, wstępnie można w kalendarzach wpisywać 25-30 styczna 2021 🙂 /okres ferii zimowych /.
Po intensywnym tygodniu treningów oraz gier i zabaw integracyjnych kontynuujemy zajęcia szkoleniowe na obiektach MOSiR w Giżycku.
Zapraszamy także nowych zawodników z roczników od 2008 do 2010, zainteresowanych rozpoczęciem przygody z piłką nożną w GKS Mamry Giżycko
Trenerzy :
Grzegorz Bierć – rocznik 2009/2010
Kamil Kamiński – rocznik 2008
MAMRY TO MY !

Galeria zdjęć.