BANER
Mamry Giżycko

Niestety druga porażka !!!!!!!

W piątej kolejce w rozgrywkach forBET IV ligi WMZPN Mamry zaliczyły drugą porażkę  . Drużyną , która nie poddała się naszej sile byli zawodnicy MKS BŁĘKITNYCH Orneta .W wyjazdowym meczu do Ornety  pojechaliśmy podbudowani zwycięstwem nad PISĄ , MAMROWCY zamierzali wygrać i to uczynić w dobrym stylu. Niestety jednak po 17 min przegrywaliśmy już 0-2 .Pierwsza połowa upłynęła pod znakiem wielu niedokładnych akcji  z naszej strony. Gra głównie toczyła się w środku pola a strzałów na bramkę widzieliśmy jak na lekarstwo. Gospodarze bronili się większością drużyny na swojej połowie i długimi podaniami uruchamiali szybkich swoich napastników co przyniosło efekt dwubramkowy w pierwszej połowie.  Piłkarze do szatni schodzili z wynikiem 2-0 dla gospodarzy. W drugiej części meczu coraz wyraźniej atakowali goście ale efektu bramkowego nie było.  Dopiero w 89 min sędzia podyktował rzut karny jednak nie wykorzystany przez Mamrowców. Ostatecznie wynik spotkania na 2:1  ustalił Mateusz Skonieczka  w doliczonym czasie gry.

MKS BŁĘKITNI – GKS MAMRY   2-1 (2-0)

Bramka dla MAMR : 90 min Mateusz SKONIECZKA

Skład : Murawski- Kucharski, Darda, Adamiec , Świderski (Rutkowski J.), Bańkowski (Sadocha), Rutkowski M. (Bognacki), Skonieczka, Rusiak (Drężek), Drażba, Wiszniewski (Dymiński).

Rezerwa: Bebłowski, Kulik.

W najbliższą środę odbędzie się VI kolejka IV ligi , w której mieliśmy się zmierzyć  na wyjeździe z POLONIĄ Lidzbark Warmiński. Ze względu na udział zawodników naszej drużyny w Mistrzostwach Wojska Polskiego w Piłce Nożnej, mecz został przełożony na 7 października (środa). Jednak ta środa nie będzie bez meczowa bo będzie można zobaczyć naszych zawodników w/w mistrzostwach na Stadionie MOSiR w Giżycku z reprezentacją 11 Lubuskiej Dywizji Zmechanizowanej godz. 12.00.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.

M.G.

P.S  W 85 min nastąpił nieprzyjemny epizod meczowy kiedy to osoba niby z ochrony  zawodów zerwała z ławki rezerwowych  szalik gości  i pobiegła w stronę kibiców gospodarzy (tz.  “żylety”) . Broniący szalika mamrowców  nasi zawodnicy pobiegł za “złodziejem” aby odebrać nasza własność jednak  zostali zaatakowani przez kibiców MKS-u, którzy wtargnęli na boisko przy braku reakcji ze strony ochrony (skandal!!!!!!).

Wyniki pozostałych spotkań:

Warmia Olsztyn 1-1 Olimpia II Elbląg
Błękitni Pasym 3-4 GSZS Rybno
ITS Jeziorak Iława 1-5 Zatoka Braniewo
Olimpia Olsztynek 6-1 Tęcza Biskupiec
MKS Korsze 4-3- Stomil II Olsztyn
Pisa Barczewo 0-1 Mrągowia Mrągowo
Polonia Lidzbark Warmiński 2-1 Mazur Ełk
Granica Kętrzyn 3-2 Motor Lubawa