TO BYŁ DOBRY MECZ

Mamry zasłużyły na zwycięstwo. Podopieczni trenera Przemysława Łapińskiego pokazali dobry futbol. Atakowali, grali skrzydłami, strzelali. Jeśli można mieć do ekipy z Giżycka pretensje, to tylko o to, że do przerwy goście mogli i powinni strzelić o dwa albo trzy gole więcej niż gospodarze. W  pierwszej połowie graliśmy lepiej , momentami brakowało metra czy półtora do zakończenia akcji. Jednak to gospodarze zdobyli pierwsi bramkę i mimo szybko uzyskanego remisu to zawodnicy Granicy szybko zdobyli jeszcze dwie bramki przy  jednej ze strony Mamr bo drugiego gola strzelił Filip Rusiak. Na przerwę zeszliśmy z wynikiem 3-2 dla gospodarzy.W drugiej połowie postawiliśmy wszystko na jedna kartę. Po 15 minutach drugiej połowy był już remis po pięknej bramce Mariusza Rutkowskiego.W 75 min trener Mamr dokonał zmiany zawodnika Krystiana Wiszniewskiego (który wykonał naprawdę dobrą   pracę dla drużyny) na Pawła Dymińskiego a był to strzał w dziesiątkę bo po 3 minutach Paweł strzela bramkę na 4-3 dla naszej drużyny. Mimo jeszcze kilku dogodnych sytuacji bramkowych ze strony GieKSy wynik utrzymał się już do końca na korzyść zawodników z Giżycka. Uważam, że to był dobry mecz w naszym wykonaniu, graliśmy z dobrym zespołem. Mięliśmy swoje sytuacje, nie udało się ich wszystkich wykorzystać, ale to był dobry, emocjonujący mecz. Brawo Panowie !!!!!!

KKS GRANICA – GKS MAMRY 3-4

Bramki:Filip Rusiak min 22 i 38, Mariusz Rutkowski min 59, Paweł Dymiński min 78

Skład wyjściowy:Bebłowski- Kucharski, Darda, Adamiec , Świderski (Bognacki) , Bańkowski, Rutkowski M., Skonieczka, Rusiak (Cholewiński,), Drażba, Wiszniewski (Dymiński).

Motor Lubawa 1-0 Mazur Ełk

Nastepny mecz zagramy na własnym obiekcie w sobotę z MOTOREM Lubawa godz. 16.00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.