BANER
Mamry Giżycko

MAZUR POKONANY

Piękny dzień i  zwycięstwo. Trzecie zwycięstwo na wyjeździe odnieśli zawodnicy MAMR w forBET IV ligi w sobotnim meczu dziewiątej kolejki.

GieKSa jest drugim zespołem w tym sezonie , który wywiózł komplet punktów ze Ełku. Wcześniej sztuka ta udała się tylko MKS Korszom. Mazur już niejednokrotnie udowodnił w tym sezonie, że potrafi być groźnym dla każdego. Kolejnym testerem siły ełczan miały być MAMRY. Nasz zespół w pierwszej połowie grał dobrze ale nie mógł pokonać bramkarza gospodarzy. Dobrze weszliśmy w ten mecz, ponieważ od samego początku tworzyliśmy wiele groźnych sytuacji . Swoje szanse bramkowe w pierwszej części spotkania mieli m.in.: Krystian Wiszniewski, Paweł Drażba   czy Filip Rusiak. Niestety zabrakło wykończenia. W tym fragmencie spotkania nasza dominacja nad rywalem nie podlegała najmniejszej dyskusji. Mimo to, do przerwy utrzymał się rezultat remisowy.  Pierwszą  bramkę zdobyły MAMRY  w 67 min. a strzelcem był Mateusz SKONIECZKA . Od tego momentu GieKSa przeważała zdecydowanie i już tylko szukała okazji do zdobycia drugiej bramki aby być spokojnym o wynik końcowy, która padła dopiero w 90 min a strzelcem został Paweł Dymiński. Gratulancie dla Naszej drużyny.

 

MKS MAZUR – GKS MAMRY 0-2 (0-0)

Bramki: Skonieczka , Dymiński

Skład : Murawski- Kucharski, Drężek, Adamiec , Świderski , Bańkowski, Rutkowski M.(65 min. Bognacki), Skonieczka( 90 min.Kulik), Rusiak (65 min. Mazurowski) , Drażba, Wiszniewski (46 min. Dymiński) .

Rezerwa: Mastyka, Darda

Inne wyniki  forBET IV ligi:

ITS Jeziorak Iława 4-0 Olimpia II Elbląg
Olimpia Olsztynek 0-3 Błękitni Pasym
MKS Korsze 1-2 Warmia Olsztyn
Pisa Barczewo 4-0 GSZS Rybno
Błękitni Orneta 4-0 Zatoka Braniewo
Polonia Lidzbark Warmiński 4-0 Tęcza Biskupiec
Granica Kętrzyn 4-0 Stomil II Olsztyn
Motor Lubawa 1-2 Mrągowia Mrągowo

Następny mecz już za tydzień (ale nie w sobotę ) w niedzielę 20 września godz. 15.00 zagramy znowu mecz wyjazdowy a przeciwnikiem będzie druga drużyna OLIMPII Elbląg.

M.G.