Trzecia przegrana GieKSy

Niestety nie udał się MAMROWCOM  wyjazdowy mecz do Elbląga. Szybko straciliśmy dwie bramki bo już w 13 i 24 min pierwszej połowy meczu. Mimo prób odrobienia strat przez zawodników z nad Niegocina pierwsza połowa skończyła się wynikiem 2-0 dla gospodarzy. W drugiej połowie trener dokonał dwie zmiany za Adamca  wszedł Bognacki a za Mazurowskiego Gulbierz ale dalej nie zdobywaliśmy bramki kontaktowej . Aż przyszła 62 min i nadzieja bo po pięknej akcji zdobyliśmy bramkę kontaktową a strzelcem został Michał Świderski. GieKSa próbowała dobyć drugą bramkę ale wszystkie akcje kończyły się przed szesnastką  bramki gospodarzy.Nawet ryzyko przejścia na trzech obrońców nie przyniosło efektu a co najgorsze straciliśmy dwie bramki w 88  i 92 min .

ZKS OLIMPIA II – GKS MAMRY 4-1 (2-0)

Bramka : 62 min Świderski

Skład : Murawski- Kucharski, Drężek, Adamiec (46 min Bognacki) , Świderski , Bańkowski (80 min Sadocha), Rutkowski M. ,Rusiak,  Mazurowski (46 min. Gulbierz) , Drażba,  Dymiński .

26 września  sobota godz. 16.00 zagramy u siebie z MKS   MRAGOWIĄ. Zapraszamy kibiców.