BANER
Mamry Giżycko

DUŻO BRAMEK I ZWYCIĘSTWO

Kolejny mecz za nami, który ma podobny przebieg jak poprzednie spotkania , czyli od stracenia bramki zaraz na poczatku meczu bo w 8 min Mahamadou Bah wyszedł jeden na jeden z naszym bramkarzem i zdobył bramkę. Jednak zawodnicy MAMR szybko wyrównali bo w 17 min pięknym strzałem  z około 20 metra  popisał się Mariusz Rutkowski. Nie minęły 3 min a GieKSa za sprawą Michała Świderskiego prowadziła 2-1. W pierwszych 30 min padło aż 6 bramek  bo jeszcze w 25 min Rafał Darda strzela samobójczą bramkę na 2-2 ale tylko po wznowieniu nasz najlepszy snajper jesieni Filip Rusiak strzela na 3-2. I to nie koniec bo w 28 min strzela piękną bramkę na 4-2 najmłodszy zawodnik naszej drużyny Krystian Sadocha . Takim wynikiem kończy się pierwsza połowa meczu.

W drugiej połowie mieliśmy jeszcze trzy bramki  w 62 min ponownie zdobywa bramkę Filip Rusiak a dziesięć min później karnego wykorzystuje zawodnik MRĄGOWI Łukasz Michałowski  ale to nie koniec festiwalu strzeleckiego ze strony  naszych zawodników bo w 73 min Mateusz Skonieczka (były zawodnik Mrągowi) strzela bramkę na 6-3  i tak zakończyło się emocjonujące spotkanie.

GKS MAMRY – MKS MRĄGOWIA 6-3

Bramka dla MAMR: Rutkowski, Swiderski , Sadocha , Skonieczka – po 1 i Rusiak – 2.

Skład : Murawski- Darda, Drężek, Adamiec (46 min Gulbierz) , Świderski , Bańkowski, Sadocha, Rutkowski M.(Bognacki) ,Rusiak , Drażba (Dymiński) .

Rezerwa: Bebłowski, Waszczyn, Kucharski, Wiszniewski.

Następny mecz GieKSa zagra ze STOMILEM II 04.10.2020r godz. 14.30.

M.G.