BANER
Mamry Giżycko

ZWYCIĘSTWO I AWANS W TABELI

W XII kolejce GKS MAMRY odniosły siódme zwycięstwo (i to w jakim stylu) a przeciwnikiem były rezerwy Stomilu Olsztyn. Cieszy zwycięstwo i awans w tabeli na trzecią pozycję a przed nami rezerwy OLIMPII Elbląg i POLONII Lidzbark Warminski . Przewaga naszego zespołu uwidoczniła się już od pierwszych minut. Autorem pierwszej bramki już w szóstej minucie był Radosław Gulbierz . Jeszcze w pierwszej połowie do bramki trafiali Adamiec, Wiszniewski,Skonieczka a także był gol samobójczy. Druga połowa to dalsza przewaga naszej drużyny oraz festiwal bramek a ponownie trafili  Skonieczka i Adamiec oraz po jednym golu Mazurowski i Rutkowski Jacek ( a były to pierwsze trafienia ich w tym sezonie) oraz  Dymiński i Sadocha.

OKS STOMIL II – GKS MAMRY 2-11

Bramki: Adamiec – 2, Skonieczka  – 2 a po jednej bramce strzelili: Sadocha, Dymiński, Rutkowski J., Mazurowski, Wiszniewski, Gulbierz

Skład : Murawski- Darda, Drężek( 70 min Rutkowski J), Adamiec , Gulbierz ( 35 min Mazurowski), Świderski (  min 62 Cholewiński), Bańkowski (46 min Kucharski), Sadocha,Wiszniewski  , Drażba ( min 46 Dymiński), Skonieczka (57 min Kulik).

Rezerwa: Bebłowski

Pozostałe wyniki XII kolejki forBET IV ligi:

Olimpia II Elbląg 4-2 Mrągowia Mrągowo
GSZS Rybno 2-3 Granica Kętrzyn
Błękitni Pasym 4-2 Błękitni Orneta
ITS Jeziorak Iława 2-3 Pisa Barczewo
Olimpia Olsztynek 2-5 MKS Korsze
Mazur Ełk 1-2 Tęcza Biskupiec
Polonia Lidzbark Warmiński 4-0 Warmia Olsztyn

 

Zatoka Braniewo Motor Lubawa
w pierwotnym terminie (3 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

W najbliższą środę 7 października godz.18.00 MAMRY zagrają zaległy mecz z Polonią Lidzbark Warmiński  (aktualnie liderem forBET IV ligi).

M.G.