Zwycięstwo z liderem .

Zespół z Lidzbarka  do tej pory był pokonany tylko raz . Nasz zespół również idzie jak burza chodź przegrał trzy mecze  to zajmował wysoką trzecią pozycję w tabeli. W naszej lidze doszło zatem do meczu na szczycie. Przed spotkaniem czuć było koncentrację w szeregach obydwu zespołów. Do przerwy prowadziliśmy 1:0 po  golu w 38 min Pawła Drażby . W drugiej połowie było kilkanaście akcji dynamicznych w świetnym tempie jak i ze strony gospodarzy oraz gości ale wynik meczu już nie uległ zmianie . Bardzo cieszy że w spotkaniu w końcu nie tracimy bramki. Kolejny raz dobrą pracę wykonaliśmy w grze obronnej. Wskoczyliśmy na fotel vice lidera, ale nie będzie go łatwo utrzymać bo za nami jak cień będą podążać rywale : z Mrągowa i młodzież z Elbląga.

MKS Polonia – GKS Mamry 0-1

Bramka: Paweł Drażba

Skład :Murawski-Darda, Drężek, Adamiec , Rusiak (75 min Mazurowski), Świderski , Bańkowski , Sadocha,  Drażba(89 min Wiszniewski)  , Skonieczka (90 min Dymiński), Rutkowski M.

Rezerwa: Bebłowski,Kucharski, Rutkowski J., Kulik

A w sobotę już u nas z BKS TĘCZĄ Biskupiec 10.10.2020r godz. 15.00. Zapraszamy wszystkich kibiców na Stadion Miejski przy ul. Moniuszki 5.