BANER
Mamry Giżycko

BRANIEWO ZDOBYTE

MAMRY pokonały w XIV kolejce forBET IV ligi 2-1 ZATOKĘ Braniewo. Gospodarze to solidna i ambitna drużyna o czym świadczyło wysokie czwarte miejsce w tabeli. Tak jak się spodziewaliśmy miał być to ciężki mecz i tak było. Spotkanie zaczęło się po myśli naszej drużyny bo już w 7 min bramkę dla GieKSy zdobył (oczywiście głową ) Rafał Darda. Na drugą bramkę musieliśmy czekać do 55 min a zdobywcą był nasz najlepszy snajper Filip Rusiak po pięknym rajdzie w pole karne i strzałem z 15 metra. Mecz nabrał dużo więcej emocji gdy 70 min zawodnicy Zatoki zdobyli bramkę kontaktową.  W całym meczu  można było kilka razy  lepiej rozwiązać i wykorzystać sytuacje bramkowe ale i Gospodarze szczególnie w końcówce drugiej połowy mieli kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki wyrównującej. Tu jednak na wysokości zadania stanął nasz bramkarz Karol Murawski. Determinacja i wola walki od pierwszego gwizdka sędziego oraz  tak szybko zdobyta bramka pomogły w zwycięstwie naszej drużyny.

ZATOKA – MAMRY 1-2

Bramki: Darda, Rusiak

Skład :Murawski  -Darda, Kucharski, Adamiec (46 min Bognacki) , Rusiak , Świderski   , Sadocha (90 min Waszczyn),  Mazurowski ( 46 min Drężek) Skonieczka (83 min Dymiński), Rutkowski M.,Gulbierz

Rezerwa: Bebłowski, Bańkowski,

Następny mecz GieKSa zagra na własnym obiekcie w 24.10.2020 godz. 15.00 z GSZS DELFINEM Rybno  jednak  bez udziału kibiców w związku z trwającą pandemią COVID-19 .

M.G.