ZWYCIĘSTWO W OSTATNICH MINUTACH

Piękna pogoda i  dobra murawa przywitały nas dzisiaj na boisku MOSiR-u w Giżycku a przeciwnikiem GieKSy była drużyna z Rybna . Wybiegani i bardzo zdolni zawodnicy Delfina  postawili dzisiaj trudne warunki, a początek meczu zupełnie na to nie wskazywał ze względu na stwarzane sytuacje bramkowe naszej drużyny  a  prowadzenie objęliśmy tuż przed przerwą bo 41 min a strzelcem Krystian Sadocha. Większość drugiej połowy to słabszy okres naszej gry co skutkowało stratą dwóch bramek. Mamy problemy z konstruowaniem akcji ofensywnych, a w defensywie pozwalamy rywalom na zbyt wiele. Przegrywamy 1-2. Trener Łapiński dokonuje : zmian w środku pola za Adamca wchodzi Bognacki a za Sadochę wchodzi Mazurowski oraz przeszeregowań w ustawieniu. Do 90 minuty nie daje to żadnych efektów, wówczas przechodzimy na skrajnie ofensywną grę dwójką napastników a sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry. Udaje się, bo najpierw w 92 minucie w zamieszaniu bramkę pod bramką gości  Skonieczka Mateusz zmienia rezultat na 2:2. Chcemy wygrać, więc nadal naciskamy. W 93 minucie  tuż przed polem karnym piłkę otrzymuje Drężek Błażej i po wejściu w pole karne dogrywa idealnie na głowę Skonieczki a ten trafia już do pustej bramki Delfna i mamy 3:2. Za chwilę  ostatniej w akcji meczu powinniśmy jeszcze podwyższyć prowadzenie ale ze stałego fragmentu Drężek (który przed chwilą asystował przy trzeciej bramce) trafia w poprzeczkę.  Ostatecznie wygrywamy 3:2, zgarniając kolejne 3 punkty i to przede wszystkim cieszy. Dalej jesteśmy w tabeli liderem. BRAWO DRUŻYNA!!!

GKS MAMRY – GSZS DELFIN 3-2 (1-0)

Bramki : Krystian Sadocha , Mateusz Skonieczka -2

Skład :Murawski  -Darda, Kucharski, Adamiec(68 min Bognacki), Sadocha (min 68 Mazurowski),   Drężek, Skonieczka, Rutkowski M.,Gulbierz, Bańkowski (87 min Kulik), Wiszniewski.

Rezerwa: Bebłowski, Waszczyn, Dobko, Rutkowski  J.

Pozostałe wyniki forBET IV ligi:

Pisa Barczewo Olimpia II Elbląg
w pierwotnym terminie (24 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Błękitni Orneta 0-2 MKS Korsze
Polonia Lidzbark Warmiński 5-1 Olimpia Olsztynek
Granica Kętrzyn 2-5 ITS Jeziorak Iława
Motor Lubawa 2-0 Błękitni Pasym