BANER
Mamry Giżycko

Pojechali , pograli i wygrali

“Pojechali , pograli i wygrali” – tak można podsumować dzisiejszy mecz MAMR z drużyną WARMII  Olsztyn. Lekki dreszczyk zafundowali nam Mamrowcy tylko w pierwszej połowie gdy to gospodarze mieli okazję zdobyć bramkę z rzutu karnego na 1-1 w 23 min ale tu piękną interwencją popisał się Karol Murawski i w 39 min po uzyskaniu bramki kontaktowej na 2-1 . Ta bramka rozdrażniła GieKSę bo już w drugiej części spotkania to nasi zawodnicy zdobywali bramki i w całości rządzili na boisku. MAMRY umocniły się na pozycji lidera z przewagą trzech punktów nad POLONIĄ Lidzbark Warmiński (po remisie z MKS Korsze) oraz MKS MRĄGOWIA , którzy ograli niedawnego przeciwnika naszej drużyny GSZS Rybno 4-0.

KKS WARMIA – GKS MAMRY 1-6 (1-2)

Bramki dla naszego zespołu strzelali: Rutkowski Mariusz (karny), Rusiak, Dymiński, Wiszniewski i  Gulbierz – 2

Skład :    Murawski- Darda, Bańkowski (78 min min Kulik), Kucharski, Świderski (78 min Drężek), Skonieczka (73 min Mazurowski), Rutkowski M., Adamiec, Drażba ( 80 min Wiszniewski), Rusiak (45 min Golbierz), Sadocha ( 46 min Dymiński).

Inne wyniki forBET IV liga :

 

Olimpia II Elbląg Tęcza Biskupiec
w pierwotnym terminie (31 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Zatoka Braniewo 2-1 Stomil II Olsztyn
GSZS Rybno 0-4 Mrągowia Mrągowo
Warmia Olsztyn 1-6 Mamry Giżycko
Błękitni Pasym 2-0 Mazur Ełk
ITS Jeziorak Iława 2-2 Motor Lubawa
Olimpia Olsztynek 1-5 Granica Kętrzyn
MKS Korsze 2-2 Polonia Lidzbark Warmiński
Pisa Barczewo 0-0 Błękitni Orneta

 

Tabela po XVI kolejce:

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mamry Giżycko 16 37 12 1 3 61-24
2.  Mrągowia Mrągowo 16 37 12 1 3 38-19
3.
Polonia Lidzbark Warmiński
16 34 11 1 4 37-23
4.  Motor Lubawa 15 30 9 3 3 32-15
5.  Zatoka Braniewo 15 27 9 0 6 38-28
6.  Pisa Barczewo 15 27 8 3 4 33-23
7.  ITS Jeziorak Iława 16 26 7 5 4 48-30
8.  Granica Kętrzyn 16 25 7 4 5 35-28
9.  MKS Korsze 16 25 7 4 5 34-28
10.  Olimpia II Elbląg 14 24 7 3 4 26-21
11.  Błękitni Pasym 16 22 7 1 8 34-38
12.  Błękitni Orneta 16 19 5 4 7 25-22
13.  Mazur Ełk 15 14 4 2 9 21-27
14.  GSZS Rybno 16 14 4 2 10 20-43
15.  Warmia Olsztyn 15 12 3 3 9 14-42
16.  Stomil II Olsztyn 16 11 3 2 11 27-49
17.  Tęcza Biskupiec 15 9 3 0 12 15-57
18.  Olimpia Olsztynek 16 8 2 2 12 27-61

 

Za tydzień drużyna Przemysława Łapińskiego zagra z BŁĘKITNYMI Pasym.

M.G.