Don't Miss

GieKSa nie zwalnia

Pierwsze ligowe spotkanie  wiosennej rundy sezonu 2020/21 GieKSa ma za sobą. Nie da się milej otworzyć rundy rewanżowej IV ligi WMZPN jak to zrobili zawodnicy MAMR .  Podopieczni Przemysława Łapińskiego rozpoczęli imponująco, wygrywając z JEZIORAKIEM Iława 4-0. Pierwsza połowa  obfitowała w nadmiar wrażeń,  choć obie ekipy grały dość rozważnie i asekuracyjnie, starając się wybadać możliwości rywala, jednak to goście  od początku chcieli narzucili swój styl gry i zdobyć szybko bramkę , rzadko pozwalając gospodarzom przedostać się pod swoją bramkę. Ale to MAMROWCY z biegiem upływu czasu uzyskiwali przewagę na boisku co było udokumentowane strzeleniem gola na 1-0 w 26 min  . Dobrą grę od początku prezentował Michał Świderski, napędzając prawą flankę naszego zespołu  i to on zdobył pierwszą bramkę.

Po przerwie GieKSa nie zwalniała tempa, utrzymując przewagę w posiadaniu piłki i ilości bramkowych okazji. W 50. minucie trafienie dołożył Paweł Dymiński. Od tego momentu gra miejscowych zaczęła się nie co zwalniać, a goście nie zamierzali tego zmarnować. Jednak nie przyniosło to zamierzonego efektu a wręcz przeciwnie bo 8 min po wejściu na boisko swojego jedenastego gola w tym sezonie zdobywa Mateusz Skonieczka i mamy 3-0 a siedem minut później wynik meczu na 4-0 ustala Paweł Drażba.

GKS MAMRY – ITS JEZIORAK 4-0 (1-0)

Bramki :Świderski, Dymiński, Skonieczka, Drażba.

Skład: Bebłowski- Darda, Kucharski, Świderski, Kulik, Adamiec, Drażba, Dymiński (68 min. Skonieczka), Gulbierz, Rusiak (78 min. Wiszniewski), Rutkowski M.

Rezerwa: Bognacki, Sadocha, Drężek, Dobko.

Za tydzień zagramy na wyjeździe z MKS OLIMPIĄ Olsztynek i będzie to ostatni mecz w tym roku.