Zwycięstwo na koniec roku

Tak długo rozgrywki IV ligi nie trwały już dawno. Dlatego piłkarze mieli prawo odczuwać zmęczenie, co przenosiło się na sytuację na boiskach. Przed podopiecznymi Przemysława Łapińskiego pojawiła się świetna okazja by rundę jesienną zakończyć na pierwszym miejscu podium. I tą szansę nasz zespół wykorzystał, ogrywając 7:2 ostatnią  ekipę IV ligi Olimpię Olsztynek. Emocji w tym meczu nie brakowało. Spotkanie rozpoczęło się wręcz idealnie dla naszego zespołu.  Pierwszy strzał na bramkę gospodarzy i znalazł drogę do bramki a  strzelcem został Radosław Gulbierz dobijając  piłkę do pustej bramki (a była to 1 min  spotkania). Gospodarze  pierwszy strzał ( z rzutu wolnego) na naszą bramkę oddali dwanaście minut później  i to skuteczny. Rozdrażniło to naszych zawodników bo do końca pierwszej połowy zdobyli trzy bramki a swoje trafienia zaliczyli : Paweł Drażba, Paweł Dymiński, Mateusz Skonieczka i na przerwę zeszliśmy z wynikiem 4-1 dla GieKSy. Druga połowa rozpoczęła się dość spokojnie w porównaniu z pierwszą częścią spotkania. Gospodarze spróbowali wyższego ataku i zaczęli grać bardziej agresywnie. I  to w 61 min.  owocowało drugą  bramką dla gospodarzy. Ten gol podziałał na nasz zespół i w końcu zaczęliśmy grać  lepiej. W 63 minucie  po dośrodkowaniu z rzutu rożnego świetną szansę wykorzystał  Adrian Kucharski ( nasz młodzieżowiec ma już swojego pierwszego gola)  zdobywając bramkę na 5-2 dla MAMR . Później jeszcze swoje trafienia zaliczyli Radosław Gulbierz i Damian Mazurowski. Lepszego finiszu rundy nie mogliśmy sobie wymarzyć. Wygrywamy dziesiąty mecz z rzędu, w bardzo dobrym stylu i kończymy rok na pierwszym miejscu  IV ligi. Brawo drużyno!

MKS OLIMPIA – GKS MAMRY 2-7 (1-4)

Strzelcy bramek: Gulbierz – 2 ,Drażba , Skonieczka, Dymiński, Kucharski, Mazurowski – po

Skład: Bebłowski- Darda , Kucharski, Świderski (82 min Rutkowski J), Kulik, Adamiec, Rusiak (64 min Mazurowski), Gulbierz (88 min Dobko), Dymiński (80 min Sadocha), Drażba (75min Drężek), Skonieczka (73 min Wiszniewski),

GSZS Rybno Zatoka Braniewo 5 grudnia, 12:00
w pierwotnym terminie (21 listopada, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Błękitni Orneta Granica Kętrzyn 28 listopada, 13:00
ITS Jeziorak Iława Mrągowia Mrągowo 28 listopada, 13:00