BANER
Mamry Giżycko

JEST TEŻ I TRZECIA NOMINACJA : PIŁKARZA ROKU 2020

Strzelec pierwszej bramki Michał ŚWIDERSKI

GieKSa ma także i piłkarza nominowanego do kategorii Zawodnika Roku 2020 a jest nim  Michał Świderski – ofensywnie usposobiony prawy obrońca lidera forBET IV Ligi – Mamr Giżycko, niezwykle często sieje popłoch wśród obrony rywali. Piłkarską jesień zakończył z siedmioma bramkami. Często także asystuje przy golach kolegów, dzięki czemu jest wyróżniającą się postacią  Naszej drużyny i całej ligi. Należy także do zwycięskiej drużyny w Mistrzostwach WP . Bardzo miły, kulturalny , ambitny i lubiany przez drużynę  zawodnik GieKSy. Prywatnie pracuje w wojsku , jest ojcem i mężem wspanialej piłkarskiej  rodziny Świderskich.

Głos na naszego zawodnika możemy oddać pod linkiem:https://www.facebook.com/wmzpn/photos/a.4790942647646106/4790914984315539

Serdecznie zapraszam na głosowanie na Michała, bo mu się to należy za ciężką pracę . Jego wyróżnienie będzie z naszej strony nagrodą i  podziękowaniem  za to co robi dla naszej drużyny i giżyckiej piłki. Nie zastanawiaj się głosuj !!!!!!!!!!!!

Głos oddajemy do wtorku 19 stycznia do godz. 12:00.

M.G.