BANER
Mamry Giżycko

Pierwszy sparing już zaliczony

Lider tabeli IV ligi  na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Zambrowie zmierzył się z tamtejszą Olimpią (III liga gr. 1). Sparing odbył się w trudnych warunkach pogodowych bo jak to przypada na zimę było bardzo śnieżnie. Pierwsze minuty spotkania, to badania obydwóch drużyn. Mamry w dwóch częściach spotkania pokazał dwa oblicza. W pierwszej połowie zagraliśmy bardziej odważnie i to miało efekt bramkowy, bo po trafieniu zaliczyli : Paweł Dymiński, Adrian Kucharski i Paweł Drażba. Druga część spotkania to odważne próby Olimpii  do zbycia bramki przy bardziej defensywnej grze GieKSy  ale za to z groźnymi kontrami. Jednak drugą część spotkania przegraliśmy 0-2.

W spotkaniu wystąpili wszyscy podopieczni trenera Przemysława Łapińskiego oraz dwaj testowani zawodnicy : Arkadiusz Mroczkowski i Rafał Raiński.

Sobotnie spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny 3-2 (3-0). 

Skład MAMR: Bebłowski (Murawski) – Świderski (Raiński), Kucharski (Darda), Drężek, Kulik (Bańkowski), Rutkowski , Mroczkowski (Adamiec), Mazurowski ( Skonieczka), Drażba (Wiszniewski), Gulbierz (Rusiak), Dymiński (Sadocha) .

Następny mecz sparingowy zagramy 22.01.2021r w Mrągowie o godz. 18.00  z Orlętami Reszel.