BANER
Mamry Giżycko

„Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego” Przekaż 1%.

Już wkrótce ruszą rozliczenia w ramach 1 procenta podatku. Działający od 73 lat klub GKS MAMRY jest największym klubem sportowym w naszym regionie. W jego szeregach szkolimy  setki młodych zawodników. By zapewnić im godne warunki do treningu i rozwoju działacze GKS-y proszą o przekazanie 1% podatku. Na pewno będą to dobrze zainwestowane środki!

Działajmy jak drużyna!
Gramy o jeden procent. Nowego znaczenia nabiera słynne powiedzenie „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”. Ten 1% jest na wyciągnięcie ręki dla nas wszystkich.

Aby przekazać 1% podatku należy wypełnić w sposób prezentowany poniżej odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym, a mianowicie:
Podczas wypełniania formularza PIT wpisz
KRS: 0000086043
oraz CEL SZCZEGÓŁOWY: GKS MAMRY GIŻYCKO

Sportowcy to grupa ludzi nastawionych na osiąganie wyników. Wynik i sport są zawsze ze sobą powiązane. Oczywiście sportowiec zawsze musi starać się być najlepszym i osiągnąć tym samym najlepszy wynik. O to chodzi w sporcie, aby się spróbować zmierzyć z innymi i ostatecznie wyłonić tego najlepszego ale przede wszystkim liczy się zabawa, i sama przyjemność z aktywności fizycznej.

Możemy pomóc naszym dzieciom i młodzieży rozwijać swoje sportowe umiejętności i aktywnie spędzać swój wolny czas na treningach w Akademii Piłkarskiej GKS MAMRY. Jak to zrobić? Przekazując 1 % podatku. Pieniądze pochodzące z 1% podatku dochodowego mogą zostać przeznaczone praktycznie na każdy cel, który będzie zgodny z zapisanymi w statucie GKS MAMRY, a między innymi na: dofinansowanie do wyjazdów na zawody, zakup sprzętu, zakup strojów i elementów wyposażenia zawodników etc.

Aby stworzyć jak najlepsze warunki treningowe dla naszych drużyn, umożliwiając tym samym ciągły rozwój dysponując profesjonalnym sprzętem piłkarskim prosimy wszystkich sympatyków Klubu o przekazanie 1% podatku na rzecz naszego stowarzyszenia. Liczymy na pomoc ze strony naszych zawodników, ich rodzin, kibiców oraz mieszkańców naszej miejscowości. Zgromadzone środki pozwolą nam zapewnić odpowiednie warunki do dalszego rozwoju Klubu i naszej młodzieży. Dziękujemy.

Zarząd GKS MAMRY.

M.G.