BANER
Mamry Giżycko

VICE LIDER GRAŁ Z LIDEREM

22 stycznia MAMRY zagrały swój kolejny  sparing. Dla giżyczan  był to drugi, po zeszłotygodniowym z Olimpią Zambrów, sparing w zimowym okresie przygotowawczym, wygrany 9-1. I tym razem GieKSa okazała się drużyną lepszą a ich rywalem była druga drużyna ligi okręgowej WMZPN – Orlęta  Reszel.

Skład Mamr: Murawski (Bebłowski)- Raiński (Gulbierz), Darda,  Drężek (Kucharski), Bańkowski (Kulik), Świderski, Adamiec (Wiszniewski), Mroczkowski, Skonieczka (Mazurowski), Drażba, Sadocha (Dymiński).

Zabrakło z przyczyn służbowych w sparingu tylko Filipa Rusiaka i Mariusza Rutkowskiego .

GKS MAMRY – RKS ORLĘTA  9-1 (5-1)

Bramki: Drażba -2, Dymiński – 3 , Mroczkowski, Gulbierz, Raiński, samobójcza.

Trener Przemysław Łapiński o meczu kontrolnym:” Rozegraliśmy dzisiaj drugą grę kontrolną. Zmierzyliśmy się z wiceliderem ligi okręgowej Orlętami Reszel. Cieszę się, że pogoda dopisała i mogliśmy w dobrych warunkach rozegrać pełne 90 minut na pełnowymiarowym boisku. Z racji tego, że nie mamy takiego komfortu, aby przygotowywać się na pełnowymiarowej płycie, każdy sparing jest na wagę złota. Po dzisiejszej grze mam mnóstwo materiału do analizy. Z samego przebiegu spotkania to przez cały mecz mieliśmy kontrolę nad wydarzeniami na boisku, a kilka akcji udało się wykończyć, co cieszy. Wdrażamy kilka rozwiązań taktycznych, a na to potrzeba czasu, aby dobrze funkcjonowały. Jest to dopiero początek przygotowań, stąd też widać, że potrzebujemy czasu, abyśmy weszli na poziom, którego od siebie oczekujemy. Było sporo pozytywów, ale i trochę tych słabszych elementów. Przed nami kolejny tydzień ciężkich przygotowań. Działamy dalej. ”

Za tydzień zaplanowane są dwa sparingi : w sobotę z Granicą Kętrzyn a w niedzielę z Huraganem Morąg.

M.G.