BANER
Mamry Giżycko

Sparing z Wigrami

Jeszcze w czasie planowania okresu przygotowawczego w notesie Przemysława Łapińskiego na ten weekend były wpisane  dwa mecze sparingowe t.j. z Granicą Kętrzyn  i Huraganem Morąg ale odbył się tylko jeden i to z drugą drużyną Wigier Suwałki. Mecz odbył się na boisku w Mrągowie a Mamry pokonały suwalską ekipę 7-1. Trenerzy rozłożyli  czas gry kontrolnej  na trzy części aby wykorzystać  wszystkich zawodników  w różnych rozwiązaniach meczowych. Trener Mamr zabrał na sparing 21 zawodników w tym 8 młodzieżowców a zabrakło z przyczyn służbowych tylko Pawła Drażby i Mariusza Rutkowskiego. Przeciwnik tylko w pierwszej części meczu postawił godne warunki naszej drużynie, która zakończyła się bezbramkowym wynikiem. Pozostałe dwie części  sparingu to już wyraźna przewaga GieKSy tak w grze jak i w strzelonych golach.

GKS MAMRY – WIGRY II 7-1   (0-0), (3-1), (4-0).

Składy MAMR :

(I) Bebłowski- Bańkowski, Drężek, Kucharski, Kulik, Skonieczka, Mroczkowski, Adamiec, Wiszniewski, Gulbierz, Dymiński.

(II) Bebłowski- Bańkowski, Drężek, Kucharski (Darda), Kulik, Skonieczka, Mroczkowski, Adamiec, Wiszniewski, Gulbierz, Dymiński.

Bramki: Gulbierz, Dymiński, Skonieczka.

(III) Murawski- Waszczyn, Drężek (Wojciechowski), Darda, Świderski, Mroczkowski( Skonieczka), Adamiec (Dobko), Mazurowski, Raiński, Rusiak, Sadocha.

Bramki: Mazurowski -2, Drężek, Sadocha.

Następny mecz kontrolny zagramy z MKS Mrągowią już w najbliższą sobotę 0 9.30.

M.G.