BANER
Mamry Giżycko

Nowy zawodnik w Mamrach

Arkadiusz Mroczkowski to nowy zawodnik GKS MAMR. Od rundy rewanżowej sezonie 2020/21  Arek  będzie pełnoprawnym zawodnikiem naszej drużyny. Przez ostatnie półtora sezonu występował w   niemieckim FC Blaubeuren.  Piłkarz ma 26 lat i jest wychowankiem węgorzewskiego Koszałka Opałka a występował w takich klubach jak: Vęgoria Węgorzewo, Stomil Olsztyn, Olimpia Zambrów, Pelikan Łowicz, Huragan Morąg i wspomniany FC Blaubeuren. Zawodnik prawo nożny a  pozycja na boisku to defensywny pomocnik. Dołącza do nas zawodnik perspektywiczny, który w niedługim czasie może stać się mocnym ogniwem naszego zespołu i powinien wnieść sporo doświadczenia i spokoju w linii defensywnej. W dodatku jest to zawodnik uniwersalny, mogący zagrać na kilku pozycjach. Z pewnością będzie jakościowym wzmocnieniem naszej drużyny.

Trener GieKSy Przemysław Łapiński  o świeżo pozyskanym zawodniku mówi: ” Cieszę się, że Arek dołączył do naszego zespołu. Mimo młodego wieku ma spore doświadczenie nawet na wyższym poziomie niż czwartoligowym, więc liczę, że swoim doświadczeniem wesprze nas o ligowe punkty. Arek przygotowuje się z nami od początku okresu przygotowawczego i grał we wszystkich meczach sparingowych. Pokazał się z dobrej strony i swój spory potencjał. Ponadto jest sumienny, pracowity i zaangażowany co bardzo cenię , bo z takimi ludźmi chcę współpracować i takich zawodników chciałbym widzieć w drużynie “.

Życzymy powodzenia Arkowi.

M.G.