BANER
Mamry Giżycko

W czwartym meczu kontrolnym przegrana

Po trzech zwycięstwach przyszła porażka. Podopieczni Przemysława Łapińskiego w swoim kolejnym meczu kontrolnym w okresie przygotowawczym ulegli Mrągovii Mrągowo 0-2. Mecz odbył się o bardzo wczesnej porze bo 9.30 na boisku Mragovii przy dużym mrozie i  śliskiej nawierzchni placu gry. Takie warunki nie są najszczęśliwsze dla naszej drużyny bo przy słabszej dyspozycji dnia zawodników  GieKSa musiała uznać wyższość gospodarzy, którzy postawili bardzo twarde warunki gry ( szczególnie w obronie). Bramki straciliśmy w 36 i 57 min meczu. Mimo dużej chęci  do poprawienia wyniku przez naszych zawodników do końca spotkania nie udało się odrobić straty. Jak to w sporcie muszą przyjść i takie mecze, w których trzeba przyjąć pigułkę porażki a że to przyszło w okresie przygotowawczym to też  da drużynie więcej czasu na przemyślenia.

GKS MAMRY – MKS MRĄGOVIA 0-2 (0-1)

MAMRY: Murawski(Bebłowski 45 min)- Świderski, Kucharski (Wojciechowski 46 min), Darda, Kulik (Bańkowski 46 min), Mroczkowski, Skonieczka , Adamiec (Wiszniewski 46 min), Drażba (Mazurowski 46 min), Raiński (Rusiak 46 min), Dymiński ( Sadocha46 min).

Następny mecz kontrolny już za tydzień w Ełku z drużyną z III ligi – KP Wasilków.

M.G.