BANER
Mamry Giżycko

OSTATNI MECZ KONTROLNY ZA MAMRAMI

W sobotę 6 marca  pierwsza drużyna GKS MAMRY  w swoim okresie przygotowawczym do rundy wiosennej wygrała  z Wissą Szczuczyn 5-0. Bramki: Wiszniewski, Skonieczka, Świderski, Dymiński, Drażba.
Skład: Murawski (Bebłowski), Świderski, Bańkowski, Wiszniewski, Waszczyn (Malczewski), Skonieczka, Rutkowski, Adamiec, Dymiński (Dobko),Sadocha(Drażba), Mazurowski (Szybiak).
Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym ale za to już druga to mnóstwo okazji bramkowych a w tym pięć znalazło się w bramce  Wissy. GieKSa zagrała w dość odmłodzonym  składzie bo w sparingu zabrało doświadczonych zawodników jak: Rafała Dardy, Radosława Gulbierza, Filipa Rusiaka, Arkadiusza Mroczkowskiego, Adriana Kucharskiego. Nieobecność wymienionych zawodników było dobrą okazją do sprawdzenie zawodników z drużyny juniora a sprawdzian wyszedł bardzo pozytywnie.
Teraz zostało już czekać do pierwszego spotkania rundy wiosennej a zaczniemy od meczu jako gospodarze z MKS Korsze 20.03.2021r ( a jest o co walczyć i zrehabilitować się za porażkę na boisku w Korszach  bo jesienią zawodnicy Mamr przegrali 0-2). Życzymy powodzenia.
M.G.