BANER
Mamry Giżycko

W najbliższy weekend MAMRY ruszają do walki

Przez ostatnie ponad dwa miesiące pierwsza drużyna GieKSy w reżimie określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, przygotowywała się  do startu w rundzie wiosennej w rozgrywkach forBET IV Ligi  . W końcu doczekamy się tej pierwszej kolejki rozpoczynającej rundę wiosenną. Jednak nie do końca jesteśmy w pełni zadowoleni bo dalej mecze będą się odbywać bez kibiców a na domiar tego gramy pierwszy mecz jako gospodarz (i nie gospodarz)  na obiekcie OSiR-u w Ełku. Przeciwnikiem naszej drużyny w sobotę o godz. 12.00 będzie drużyna z Korsz a jest o co zawalczyć bo w rundzie jesiennej ulegliśmy tej drużynie 0-2 oraz w ramach okresu przygotowawczego w tym roku przegraliśmy 2-4. Czas na mały rewanż.

W weekend 20/21 marca odbędzie się jeszcze 8 meczy forBET IV Ligi:
MKS Zatoka Braniewo – KKS Warmia Olsztyn
LKS Błękitni Pasym – BKS Tęcza Biskupiec
MKS Mrągowia Mrągowo – MKS Olimpia Olsztynek
MKS Mazur Ełk – GKS Pisa Barczewo
MLKS Motor Lubawa – MKS Błękitni Orneta
KKS Granica Kętrzyn – MKS Polonia Lidzbark Warmiński
ZKS Olimpia II Elbląg – GSZS Rybno
Stomil II Olsztyn SA – ITS Jeziorak Iława

WMZPN dla wszystkich sympatyków forBET IV Ligi, przygotował “Skarb Kibica”.  Drukowany “Skarb Kibica” będzie dostępny bezpośrednio  od środy 17 marca w Klubie lub na BOISKU Olik przy SP 7 u Kierownika Klubu Marka Grochowskiego.

Kibice MAMR mogą obejrzeć  transmisja spotkania GKS MAMRY – MKS Korsze na facebooku naszego Klubu oraz  zapoznać się ze składem GieKSy i przebiegiem meczu na bieżąco na stronie klubowej. Serdecznie  zapraszamy.

M.G.