BANER
Mamry Giżycko

PIERWSZE ZWYCIĘSTWO NA WIOSNĘ

fot. Marek Grochowski

W meczu wygrywa ten kto strzeli więcej goli.  I tak też  było w meczu GKS MAMRY – MKS KORSZE. Lider IV ligi WMZPN gonił wynik od początku meczu, bo po 30 min przegrywaliśmy 0-2 po bramkach Aleksandra Lipowskiego w 16 min i 30 min Pawła Flisa. Od tego momentu skończyły się żarty i trzeba było się wziąć za zdobywanie bramek. I na to się zanosiło bo 8 min po stracie drugiej bramki pięknym uderzeniem pod poprzeczkę popisał się Michał Świderski i już bramka kontaktowa zdobyta.  Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-2 dla MKS-u. Drugą połowę zaczęliśmy bardzo ofensywnie ale do wyrównania nie dochodziło a wręcz przeciwnie to Korszanie zdobyli w 63 min bramkę na 1-3  i zwycięstwo GieKSy się oddalało. Jednak Mamrowcy na poważnie wzięli się do roboty i już w 68 min Paweł Drażba zdobywa bramkę kontaktową a w 70 min Mateusz Skonieczka zdobywa bramkę na wyrównanie wynik  na 3-3. Nasza drużyna  nie spoczęła na laurach i dalej atakowała aby w 82 min wykorzystać rzut karny  (faulowany Arek Mroczkowski) a szczęśliwym egzekutorem został Mariusz Rutkowski!!!!! i tak to pierwsze zwycięstwo na wiosnę GieKSy stało się faktem.

GKS MAMRY – MKS KORSZE  4-3 (1-2)

Bramki: Świderski, Drażba, Skonieczka, Rutkowski

Skład MAMR: Murawski – Świderski (Raiński) , Kucharski, Drężek, Bańkowski, Gulbierz, Skonieczka (Wiszniewski), Rutkowski, Adamiec (Mazurowski), Mroczkowski, Drażba.

Rezerwa: Bebłowski, Kulik, Sadocha .

Mecz odbył się na boisku ze sztuczną murawą OSiR-u Ełk.

Za tydzień nasza drużyna zagra na wyjeździe z PISĄ Barczewo a spotkanie ma się odbyć na boisku w Mrągowie godz.12.00. Dziękujemy zawodnikom i życzymy powodzenia.

fot. Bogusław Zawadzki

M.G.