BANER
Mamry Giżycko

JEST NIEDOSYT PO MECZU

Mecz na Stadion Miejskim  rozpoczął się od minuty ciszy. Zawodnicy  w ten sposób uczcili pamięć taty jednego z zawodników gości. Trener Przemysław Łapiński nie  zaskoczył składem, w wyjściowej jedenastce – w porównaniu z ostatnim spotkaniem  – znaleźli się ci sami zawodnicy co z Pisą. Giżyczanie rozpoczęli z animuszem jednak  bramki nie mogli zdobyć  a co się udało w 19 min gościom. Jeszcze pierwszej połowie GieKSa miała  przynajmniej trzy okazje do wyrównania  wyniku ale dopiero w 45 min po faulu na Radku Gulbierzu sędzia dyktuje rzut karny a  specjalista od rzutów karnych – Mariusz Rutkowski zdobywa bramkę na 1-1.

Po zmianie stron w ekipie Mamr na boisku przebywali ciągle ci sami piłkarze, nie brakowało akcji, które mogłyby dać kolejnego gola. Ależ żal, że mecz giżyckich piłkarzy kończy się podziałem punktów, bo w starciu z Błękitnymi byliśmy stroną przeważającą. Zatrzymał nas jednak brak zdecydowania i strzałów w światło bramki w polu karnym gości. Po tym remisie na trzy punkty do Mamr zbliżyła się Mrągowia, która ograła 3-1 Pisę Barczewo.

GKS MAMRY – MKS BŁĘKITNI 1-1 (1-1)

Skład wyjściowy:  Murawski Karol- Świderski Michał (78 min  Rusiak Filip), Darda Rafał, Drężek Błażej, Bańkowski Tomasz, Rutkowski Mariusz, ,  Mroczkowski Arkadiusz,  Drażba Paweł,  Skonieczka Mateusz (75 min Dymiński Paweł),  Gulbierz Radosław,  Raiński Rafał ( 68 min Kulik Bartosz,)
Rezerwa :  Bebłowski Adrian,  Kucharski Adrian,  Mazurowski Damian,  Adamiec Paweł
Bramka: Mariusz Rutkowski (karny) 45 +1 min
Wyniki pozostałych spotkań:
Olimpia II Elbląg 0-1 Warmia Olsztyn
GSZS Rybno 1-0 Błękitni Pasym
Zatoka Braniewo 1-1 ITS Jeziorak Iława
Tęcza Biskupiec 4-0 Olimpia Olsztynek
Stomil II Olsztyn 1-2 MKS Korsze
Mrągowia Mrągowo 3-1 Pisa Barczewo
Mazur Ełk 4-1 Polonia Lidzbark Warmiński
Motor Lubawa 1-3 Granica Kętrzyn

Za tydzień zagramy następny mecz jako gospodarze z Polonią Lidzbark Warmiński.

M.G.

fot. Marek Grochowski