PEWNE ZWYCIĘSTWO GieKSy

MAMRY Giżycko pokonały pewnie POLONIĘ Lidzbark Warmiński 3:1 w sobotnim spotkaniu IV ligi. Bramki dla gospodarzy zdobyli Rafał Darda i dwie Krystian Sadocha. W pierwszej połowie zespół Przemysława Łapińskiego miał   przewagę w grze i stwarzał sytuacje bramkowe ale gola w 10 min  zdobyli goście  po pięknym strzale za pola karnego Daniela Wierzbowskiego. Rehabilitacja naszej drużyny była bardzo ekspresowa bo dwie minuty po stracie bramki, Rafał Darda strzela bramkę wyrównującą (oczywiście głową) a asystę zalicza Arkadiusz Mroczkowski, który dokładnie wrzucił piłkę z rzutu rożnego.

Po przerwie obraz gry niewiele się zmienił. W dalszym ciągu to drużyna Przemysława Łapińskiego  miała niewielką przewagę  na boisku. Już 7 min po gwizdku sędziego w drugiej części spotkania  MAMRY wyszły na prowadzenie a swoją piątą bramkę w tym sezonie zalicza Krystian Sadocha. Ten wyczyn Krystian powtarza jeszcze w 63 min i ustala wynik meczu na 3-1. Dzięki temu zwycięstwu MAMRY utrzymały fotel lidera forBET IV ligi bo następny pretendent do tego fotel (oprócz naszej drużyny) czyli MRĄGOWIA także wygrała swój mecz i to 3-0 w Ornecie.

GKS MAMRY – POLONIA LIDZBARK WARMIŃSKI 3-1 (1-1)

Murawski- Świderski Michał, Darda Rafał, Kucharski Rafał, Drężek Błażej , Adamiec Paweł (80 min Rutkowski Mariusz), Mroczkowski Arkadiusz, Drażba Paweł (62 min Wiszniewski Krystian), Mazurowski Damian (42 min Radosław Gulbierz), Sadocha Krystian (78 min Raiński Rafał),  Dymiński Paweł (70 min Skonieczka Mateusz).

18.  Olimpia Olsztynek 23 8 2 2 19

Za tydzień zagramy z sąsiadem czyli Granicą Kętrzyn . Mecz w sobotę 17 kwietnia godz. 16.00 na boisku MOSiR Giżycko.