BANER
Mamry Giżycko

KONIEC WĄTPLIWOŚCI. MAMRY W PÓŁFINALE WPP

W pierwszym ćwierćfinałowym meczu Wojewódzkiego Pucharu Polski GKS MAMRY pokonały MLKS ZNICZ Biała Piska 3-0, a hatrikiem popisał Mateusz Skonieczka zdobywając wszystkie trzy bramki w pierwszej połowie meczu. Gospodarze bardzo się zmobilizowali i nie stanowili tła dla Znicza. Byli solidnym, przez dłuższy czas równorzędnym przeciwnikiem. Na pewno to zwycięstwo nie przyszło łatwo,  trochę tych sytuacji bramkowych stworzyli a najważniejsze że skutecznie je wykorzystali . Kilka bramek mogło paść także  dla drużyny z Białej Piskiej  jednak nasza drużyna miała dużo szczęścia (dwa razy uratował nas słupek a raz poprzeczka) albo pewnie interweniował w bramce Adrian Bebłowski. A tak mecz podsumował Przemysław Łapiński: “Cieszymy się  ,że wygraliśmy i awansowaliśmy. Sam mecz był bardzo trudny bo graliśmy z bardzo wymagającym przeciwnikiem. Zagraliśmy dobre zawody. Zawodnicy prawie w 100% wykonali wszystkie założenia na ten mecz i myślę ze to był klucz do sukcesu. Nie wpadamy w jakiś huraoptymizm tylko dalej ciężko pracujemy. Mamy teraz kilka dni na regenerację i już w niedzielę czeka nas wyjazd do  Lubawy. Powoli już zapominamy o tym meczu, bo od jutra przygotowujemy na kolejną ligowe spotkanie”.

GKS MAMRY – MLKS ZNICZ 3-0 (3-0)

Skład Mamr: Bebłowski Adrian- Drężek Błażej, Bańkowski Tomasz, Wiszniewski Krystian, Świderski Michał, Adamiec Paweł (68 min Mazurowski Damian), Rutkowski Mariusz(65 min Drażba Paweł), Kulik Bartosz (46 min Gulbierz Radosław), Raiński Rafał (65 min Sadocha Krystian), Skonieczka Mateusz(65 min Mroczkowski Arkadiusz ), Rusiak Filip.

Rezerwa: Murawski Karol

Bramki: Mateusz Skonieczka 15 min,30 min i 41 min.

Teraz zostało tylko  czekać na przeciwnika ponad dwa tygodnie do czasu rozegrania pozostałych meczy ćwierćfinałowych oraz losowania półfinałowego zwycięzców n/w par:

Ossa Biskupiec Pomorski vs Concordia Elbląg – mecz odbędzie się 5 maja o godzinie 17:00.

Olimpia Olsztynek vs Kaczkan Huragan Morąg – mecz odbędzie się 5 maja o godzinie 17:00.

Mrągowia Mrągowo vs GKS Wikielec – mecz odbędzie się 5 maja o godzinie 17:00.

M.G.

fot. Marek Grochowski