NIESTETY REMIS Z MAZUREM

Sobota, 01 maj 2021 roku, będzie szczególnie  pamiętna data dla GieKSy bo przy prowadzeniu 2-0 nasza drużyna tylko zremisowała z MKS-em Ełk. W pierwszej połowie giżycczanie  mieli kilka okazji do strzelenia bramek a wykorzystali dwie. Pierwszą bramkę w 20. minucie zdobywa Radosław Gulbierz a asystował Paweł Drażba. W 43. minucie strzelec pierwszej  bramki świetnie podał na głowę  do Rafała Dardy, który pięknie uderza i mieliśmy 2-0. Niestety była to ostatnia bramka naszych zawodników w tym meczu bo w drugiej połowie to goście dwa razy pokonali Karola Murawskiego. Na drugą połowę nasza drużyna wróciła bez zmian osobowych. Zmiana natomiast była w grze, okazała się  słabsza w wykonaniu podopiecznych Przemysława  Łapińskiego. Szkoda meczu, bo to była doskonała okazja do odskoczenia od Morągowi na dziewięć punktów wykorzystują porażkę mrągowian z Motorem Lubawa.

Bramki z meczu pod linkiem:

MAMRY – MAZUR 2-2 (2-0)

Bramki dla Mamr: Gulbierz Radosław i Darda Rafał.

Skład: Murawski Karol- Darda Rafał, Bańkowski Tomasz, Wiszniewski Krystian, Drażba Paweł, Mroczkowski Arkadiusz, Rusiak Filip, Kulik Bartosz, Skonieczka Mateusz, Raiński Rafał (72 min Sadocha Krystian), Gulbierz Radosław.

Rezerw: Bebłowski Adrian, Kucharski Adrian, Rutkowski Mariusz, Mazurowski Damian.

18.  Olimpia Olsztynek 26 10 2 4 20 37-89

Za tydzień gramy jako gospodarze z Olimpią II Elbląg o godz. 16.00. Życzymy zwycięstwa naszej drużynie.