Pewne zwycięstwo MAMR

W XXVII kolejce forBET IV ligi nasza drużyna odniosła najbardziej pewne zwycięstwo w tym roku. GieKSa  w rundzie rewanżowej rozgrywek nie  wygrywał już tak pewnie jak w pierwszej części sezonu. Ten pojedynek dobrze ułożył się dla podopiecznych Przemysława Łapińskiego bo od 15 min wygrywaliśmy 1-0 po bramce Arka Mroczkowskiego ( to pierwsza bramka ligowa zawodnika) , co z pewnością miało także spore znaczenie. Mamry od pierwszego gwizdka Pawła Duchnowskiego sprawiali lepsze wrażenie i śmiało zaatakowali bramkę Olimpii. Po 32 min. było już 2-0 a strzelcem został  Radosław Gulbierz i  po tym trafieniu mecz się nieco uspokoił. Goście nadal nie potrafili zagrozić bramce Karola Murawskiego. Dość powiedzieć, że w pierwszej odsłonie elblążanie oddali jeden, niegroźny strzał w światło bramki. GieKSa wprost przeciwnie. Po stronie miejscowych bardzo dużo było wrzutek w pole karne, które siały popłoch w szeregach obronnych ZKS-u. Trzy minuty przed przerwą kolejną bramkę zdobywa nasz młodzieżowiec Rafał Raiński i drużyna na przerwę schodziła już spokojniejsza. Z animuszem drugie 45. minut rozpoczęli miejscowi ale nie mogli udokumentować tego bramką. Dopiero w 69 min Mateusz Skonieczka zdobywa gola na 4-0 ( a była to setna bramka zdobyta przez nasz zespół w tym sezonie). Naszą drużynę jeszcze by stać na zdobycie piątej bramki a tym szczęściarzem został zdobywca pierwszego gola czyli Arkadiusz Mroczkowski. W najbliższą sobotę  MAMRY zagrają w hicie kolejki z drugą drużyną IV ligi – MRĄGOWIĄ Mrągowo.

GKS MAMRY – ZKS OLIMPIA II 5-0 (3-0)

Bramki: Mroczkowski – 2, Gulbierz, Skonieczka, Raiński.

MAMRY: Murawski – Darda, Drężek, Wiszniewski, Adamiec, Świderski (75 min Rusiak) , Mroczkowski, Bańkowski (46 min Kulik), Skonieczka, Raiński ( 65 min Sadocha), Gulbierz ( 62 min Mazurowski).

Rezerwa: Bebłowski,